Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780822216407
Auteur: Margulies, Donald
Levertijd: 1-2 weken
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780753810484
Auteur: Dylan Thomas
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780006548072
Auteur: Doris Lessing & Doris May Lessing
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9781406508772
Auteur: Mary Raymond Shipman Andrews
Levertijd: 5-10 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780007143009
Auteur: Doris Lessing
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780571249817
Auteur: Hanif Kureishi
Levertijd: 2-4 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780571175864
Auteur: Peter Carey
Levertijd: 2-3 weken
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780595436538
Auteur: Martin Green
Levertijd: 5-10 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780571249824
Auteur: Hanif Kureishi
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780571249824
Auteur: Kureishi, Hanif
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780099540397
Auteur: Janice Galloway
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9781406571769
Auteur: Henry Wood
Levertijd: 5-6 dagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780753810484
Auteur: Thomas, Dylan
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780099540397
Auteur: Galloway, Janice
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780595495672
Auteur: Martin Green
Levertijd: 5-10 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780141032559
Auteur: Gabriel Garcia Marquez
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780595436538
Auteur: Martin Green
Levertijd: 5-6 dagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780141032559
Auteur: Marquez, Gabriel
Levertijd: 1-2 weken
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780571175864
Auteur: Peter Carey
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9781406836479
Auteur: E F Benson
Levertijd: 5-10 werkdagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9781406836479
Auteur: E. F. Benson
Levertijd: 5-6 dagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780595495672
Auteur: Martin Green
Levertijd: 5-6 dagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Hardcover
Isbn: 9781857151459
Auteur: Franz Kafka
Levertijd: 3-4 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9781559361521
Auteur: Donald Margulies
Levertijd: 5-7 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780595390243
Auteur: Martin Green
Levertijd: 5-10 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9780060932688
Auteur: Gabriel Garcia Marquez & Gregory Rabassa
Levertijd: 5-7 werkdagen
Boek gevonden op : bol.com
Soort boek: Paperback
Isbn: 9781564781345
Auteur: Arno Schmidt & John E. Woods
Levertijd: 5-7 werkdagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780241950524
Auteur: Theroux, Paul
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9781857151459
Auteur: Kafka, Franz
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : boek.net
Soort boek:
Isbn: 9780007192069
Auteur: Shields, Carol
Levertijd: 4-5 dagen
Boek gevonden op : antiqbook.com
Penguin Classics, 1996. Pp: 292. This relaunching of a Marquez's celebrated short-story collection presents the stories in the chronological order of their publication in Spanish from three volumes: "Eyes of a Blue Dog, Big Mama's Funeral, " and "The Incredible and Sad Tale of Innocent Erendira and Her Heartless Grandmother.". ISBN: 9780140157567. Cond./Kwaliteit: Goed.
ISBN: 9780140157567
Auteur: MÁRQUEZ, GABRIEL GARCÍA
Boek gevonden op : antiqbook.com
1984. Pp: 610. ISBN: 9780140122886. Cond./Kwaliteit: Goed.
ISBN: 9780140122886
Auteur: SINGER, ISAAC BASHEVIS
Boek gevonden op : antiqbook.com
1984. Paperback. Pp: 624. ISBN: 9780140186994. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
ISBN: 9780140186994
Auteur: SINGER, ISAAC BASHEVIS
Boek gevonden op : antiqbook.com
Jonathan Cape, 1978. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 336. Cond./Kwaliteit: Goed.
Auteur: LESSING, DORIS MAY
Boek gevonden op : antiqbook.com
Wellington, 2005, Victoria university press. 379 pp. Paperback. Good copy.
Auteur: ANDERSON, B.
Boek gevonden op : antiqbook.com
1984. Paperback. Pp: 624. ISBN: 9780140186994. Cond./Kwaliteit: Goed.
ISBN: 9780140186994
Auteur: SINGER, ISAAC BASHEVIS
Boek gevonden op : antiqbook.com
1995. Pp: 900. ISBN: 9780099479215. Cond./Kwaliteit: Goed.
ISBN: 9780099479215
Auteur: FAULKNER, WILLIAM
Boek gevonden op : antiqbook.com
Harper & Row: New York, 1984. Cloth, dustwrapper, 1st ed., blindstamp endpaper, otherwise fine copy, 311 pp.
Auteur: GARCÍA MÁRQUEZ, GABRIEL.
Boek gevonden op : antiqbook.com
Nashville,Sanders,1999. Pap.xi+352p.
Auteur: GORDON, CAROLINE.
Boek gevonden op : antiqbook.com
London, Faber and Faber 1996 (reprint) paperback, 353 pag., porto 2,50 euro , ISBN 9780571175864, in good condition..
ISBN: 978057117586
Auteur: CAREY, PETER
Boek gevonden op : antiqbook.com
*1996, Penguin Books. Paperback, 292+4 pp. *Ongelezen. Prima staat.
Auteur: MARQUEZ, GABRIEL GARÇIA & GREGORY RABASSA/J.S. BERNSTEIN (VERTALING UIT HET SPAANS)
Boek gevonden op : antiqbook.com
Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 656. A definitive anthology of short fiction by the critically acclaimed author of The Lost Language of Cranes offers a complete collection of his stories, including works from Family Dancing , The Marble Quilt , and A Place I've Never Been. Original. 12,000 first printing. ISBN: 9781582343488. Cond./Kwaliteit: Goed.
ISBN: 9781582343488
Auteur: LEAVITT, DAVID
Boek gevonden op : boekenverkoper.nl
8vo, cloth binding. Very good copy.
Literatuur (Engelstalig)
Auteur: Mansfield, Katherine
Boek gevonden op : antiqbook.com
New York, Vintage, 1977. 900 pp. Paperback.
Auteur: FAULKNER, WILLIAM
Boek gevonden op : antiqbook.com
New York,HarperCollins/Fourth Estate,2005. Hb.dj.xvii+593p. Introduction: Margaret Atwood.
Auteur: SHIELDS, CAROL.
Boek gevonden op : antiqbook.com
London, Constable, reprint.e dr.1948, 793p., Cloth.,
Auteur: MANSFIELD, KATHERINE,
Boek gevonden op : antiqbook.com
Book Club Associates 1973, 793 pag., cloth, dust jacket, quality good.
Auteur: MANSFIELD KATHERINE
Boek gevonden op : antiqbook.com
Ldn, Weidenfeld & Nicolson, 2006. ocl. + dj. 23,5 x 15 x 4 cm. 449 p. ISBN: 9780297851226. Language: English.
ISBN: 9780297851226
Auteur: OZICK, CYNTHIA
Boek gevonden op : antiqbook.com
New York, New Directions, 1985. Large 8vo, pp. XXV, 574. Hardcover with dust jacket. A new directions book. With an introduction by Gore Vidal. Portrait of Tennesse Williams by Andy Warhol on front cover dust jacket. Jacket with a small spot in the centre front cover. Good copy. 995 gram; pakket.
Auteur: WILLIAMS, TENNESSEE.
Boek gevonden op : antiqbook.com
London, Chatto & Windus, 1e dr.1956, 406p., Cloth & jacket, Flypaper discol.,
Auteur: PRITCHETT, V.S.,