> > > > > vrienden-voor-het-leven

Astrid Harrewijn - Vrienden Voor Het Leven

Het boek Vrienden Voor Het Leven van de auteur Astrid Harrewijn is 3 maal gevonden, 1 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Vrienden Voor Het Leven" is nieuw te koop vanaf € 15,00 bij Bol.com. "Vrienden Voor Het Leven" is tweedehands te koop vanaf € 8,99 bij www.boekenkraam.nl.

Nieuw (1) vanaf € 15,00 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (2) vanaf € 8,99 bij www.boekenkraam.nl Toon 2 tweedehands boeken


De auteur van dit boek
Astrid Harrewijn


Profiel van Astrid Harrewijn

Andere auteurs

We hebben Vrienden Voor Het Leven ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Vrienden Voor Het Leven
Vrienden Voor Het Leven
Vrienden Voor Het Leven

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Vrienden Voor Het Leven

Type: Paperback
ISBN: 9789022574447
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 15,00
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
www.boekenkraam.nl
ISBN
9789022574447
   
Soort boek
Paperback
Prijs
€ 8,99
Bekijk boek
Aanbieder
www.voordeelboekenonline.nl
ISBN
9789022574447
   
Soort boek
Paperback


De hoofdpersonen uit <em>Drie vrienden, een huis (en een klusjesman)</em> en <em>Daar heb je vrienden voor</em> keren allemaal terug in het los te lezen vervolg Voor lezers van David Nicholls en Graeme Simsion Een maand vakantie, misschien zelfs twee. Dat is wat Kiki, succesvol als handige intermediair in de kunstwereld, zich heeft voorgenomen als de spraakmakende tentoonstelling van Jeff Koons eindelijk opent in het Stedelijk. Maar de tentoonstelling ontaardt in een politieke rel, en in plaats van op een tropisch strand belandt Kiki in een achtbaan van gebeurtenissen waar ze geen grip op krijgt. Ondanks de onvoorwaardelijke steun van haar vrienden en van de trouwe klusjesman, gaat het vanaf dat moment bergafwaarts met haar carrière. Wanneer ze uiteindelijk een tijdje van de radar verdwijnt in een afkick-kliniek, komt ze tot een verhelderend inzicht: ze leeft het leven te snel. Maar&#160;om dat te veranderen en the art of slow living&#160;écht te leren omarmen, is meer nodig dan goede voornemens alleen... <strong>De pers over Astrid Harrewijn</strong> ‘Astrid zorgt ervoor dat je tot aan de laatste bladzijde aan het boek gekluisterd blijft. Haar schrijfstijl is sprankelend en mooi. Lichtvoetig en boeiend met de nodige dosis humor en veel herkenning.’ Hebban.nl ‘Een heerlijke feelgood met een ‘randje’ over de liefde voor de kunst en het volgen van je hart. Lezers wees gewaarschuwd: dit boek bevat een hoge concentratie Harrewijn-humor. Tijdens het lezen kunnen verslavingsverschijnselen optreden.’ Kim Moelands ‘Ik betrapte mezelf er meermaals op dat ik met&#160;een grote glimlach zat te lezen.’ Perfecteburenleesclub.blogspot.nl ‘Een vriendenroman vol humor over de grote keuzes in het leven. Met hernieuwde ongeduldigheid kijk ik met smart uit naar het laatste deel in deze trilogie, is het al zover?’ Christinabrouwers.wordpress.com ‘Van hilarische roman naar Da Vinci-Code-achtige perikelen. <em>I loved it</em>!’ kwanteinwonderland.com
Prijs
€ 9,75
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Astrid Harrewijn
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Ja Kun Je Krijgen

ISBN: 9789021007144


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 7,99
Tweedehands (29)
vanaf € 4,95
Luchtkussen

ISBN: 9789021801698


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 4,99
Tweedehands (27)
vanaf € 4,80
Nieuw (4)
vanaf € 4,99
Tweedehands (16)
vanaf € 8,99