> > > > > strategievorming-en-organisatiestructurering

A. Van Aken - Strategievorming En Organisatiestructurering

Het boek Strategievorming En Organisatiestructurering van de auteur A. Van Aken is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Strategievorming En Organisatiestructurering" is tweedehands te koop vanaf € 42,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 42,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789014092850
   
Soort boek
Paperback


Elke organisatie is ongrijpbaar, onkenbaar en onmaakbaar. Anders dan materi?le ontwerpen van bijvoorbeeld gebouwen en machines, is het ontwerpen (en realiseren) van organisaties immers iets immaterieels. Maar hieraan kun je wel degelijk een gefundeerde grondslag geven.<br /><br />Strategievorming en organisatiestructurering behandelt de twee centrale thema's van de organisatiekunde: het ontwerpen van strategie?n en structuren. Het gaat over de strategie van een organisatie, de inrichting ervan en over organisatieverandering. Niet vanuit het perspectief van de toeschouwer, maar vanuit de speler zelf. Hoe kan hij het organisatieontwerp ter hand nemen, rekening houdend met juist ook de immateri?le aspecten van een organisatie?<br /><br />Het boek is opgedeeld in vier delen. Deel I behandelt het verschijnsel organisatie, waarbij u onder meer een eerste beschouwing op organiseren krijgt. Deel II gaat over strategie en het proces dat erachter steekt. In deel III wordt de 'definitieve' inrichting ofwel de realisatie van dit alles beschreven, waarna in het laatste deel het doorvoeren van eventuele veranderingen in de strategie aan bod komt.<br /><br />Stapsgewijs krijgt u zo een theorie in handen om ontwerpen te maken. De vele voorbeelden ? voorzien van een vertaalslag naar ontwerp- en handelingsconsequenties - en checklists helpen u daarbij. Tevens krijgt u een helder zicht op de beperkingen van het organisatiekundig ontwerpen. Want niet elk goed ontwerp leidt tot succes. Daarvoor heeft u met te veel immateri?le aspecten te maken.
Prijs
€ 42,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. Van Aken
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Sbr In Bedrijf

ISBN: 9789079564965


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 37,50
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 20,10
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 19,99