> > > > > het-antidiabetes-programma

Reginald Allouche - Het Anti-diabetes Programma

Het boek Het Anti-diabetes Programma van de auteur Reginald Allouche is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Anti-diabetes Programma" is tweedehands te koop vanaf € 16,75 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,75 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021562889
   
Soort boek
Paperback


Het anti-diabetesprogramma van dr. Réginald Allouche is een op wetenschappelijk onderzoek gebaseerd programma van 8 weken waarin je je gezondheid verbetert en het risico op diabetes verkleint. Ruim 1 miljoen Nederlanders lijden aan diabetes: het is de meest voorkomende chronische ziekte in ons land. Overgewicht, weinig beweging en aanleg vergroten de kans op diabetes. Dit boek bevat praktische tips over beweging, een dag-tot-dag-programma en 60 recepten om je leefstijl te verbeteren en daarmee het risico op diabetes type 2 te verminderen.
Prijs
€ 16,75
Bekijk boek