> > > > > liever-turks-dan-paaps

Amersfoort - Liever Turks Dan Paaps?

Het boek Liever Turks Dan Paaps? van de auteur Amersfoort is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Liever Turks Dan Paaps?" is tweedehands te koop vanaf € 15,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 15,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023905608
   
Soort boek
Paperback


In dit boek is de vertaling opgenomen van drie geschriften, waarin de islam ter sprake wordt gebracht. In 1625 gaf de latere Leidse hoogleraar Johannes Coccejus als student een preek uit, waarin hij de oorsprong van de islam terugvoert tot de oordelen Gods over de christenen. De Utrechtse theloog Gisbertus Voetius publiceerde in 1648 een disputatie, waarin hij de islam met behulp van de scholastieke methode bestrijdt. Tenslotte liet de Utrechtse Arabist Adrianus Relandus in 17O5 een werk verschijnen, waarin de islam beschreven wordt, waarvan hier het voorwoord is opgenomen. Door Relandus wordt aangedrongen op een goede objectieve bestudering van de islam, waarbij hij ook een nauwkeurig bronnenonderzoek van de Arabische teksten noodzakelijk acht. De vertaling van deze teksten is voorzien van noten die een toelichting geven op de tekst, terwijl in drie hoofdstukken een inleiding op de teksten wordt gegeven.
Prijs
€ 15,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Amersfoort
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 36,25
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 35,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 36,10