> > > > > de-hijab-van-de-moslimvrouw

Hassan Amdouni - De Hijab Van De Moslimvrouw

Het boek De Hijab Van De Moslimvrouw van de auteur Hassan Amdouni is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Hijab Van De Moslimvrouw" is tweedehands te koop vanaf € 42,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 42,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9782874460562
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


Kennis is, volgens het islamitische perspectief, een basis die het geloof versterkt en aan onze acties voorafgaat. Kennis stimuleert onze acties en geeft ze ook een richting en daarom is de zoektocht naar kennis een taak voor ieder van ons. Om dit mogelijk te maken is het noodzakelijk dat wij ook toegang hebben tot de beschikbare kennis.<br /><br />Dit werk is geschikt voor iedereen die wil weten wat de Islam zelf zegt over de 'Hijab', welke de objecten ervan zijn en welke de wijsheid is die hierachter schuilt.
Prijs
€ 42,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hassan Amdouni
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 20,50