> > > > > mijmeren-in-het-dagelijks-leven

Ties Ament - Mijmeren In Het Dagelijks Leven

Het boek Mijmeren In Het Dagelijks Leven van de auteur Ties Ament is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mijmeren In Het Dagelijks Leven" is tweedehands te koop vanaf € 31,55 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 31,55 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789082683622
   
Soort boek
Hardcover


Laatst zei iemand: ‘Ik loop met mijn ziel onder mijn arm.’ Een prachtzin. Een zin die vragen oproept, die nieuwsgierig maakt. Wat is dat dan wat je onder je arm hebt? Zo’n zin kan het begin zijn van een gesprek; een gesprek waarin je meandert door de taal van het denken om uit te komen bij de kern van het denkproces. Uitgedaagd worden om door te denken leidt vaak tot verrassend nieuwe ontdekkingen, tot een meer open denken. Daarbij gaat het om de vraag en niet zozeer om het antwoord, om het mijmeren over de vraag en deze te laten sudderen, in jezelf of met anderen. In Mijmeren in het dagelijks leven staan vragen die zowel in werk- als privésituaties gesteld kunnen worden. Er wordt wel eens beweerd dat een vraag zonder concrete context niets zegt. Ties Ament, filosofisch practicus, daagt jou als lezer uit om bij de vraag die je aanspreekt een concrete situatie voor ogen te hebben. Op die manier wordt de vraag van jou en wellicht geef je daar dan meteen een eigen draai aan. Kortom, laat de vraag leven! Ga ermee op ontdekkingsreis en ga het avontuur van je denken aan.
Prijs
€ 31,55
Bekijk boek