> > > > > de-zeven-gehangenen

Leonid Andrejev - De Zeven Gehangenen

Het boek De Zeven Gehangenen van de auteur Leonid Andrejev is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Zeven Gehangenen" is tweedehands te koop vanaf € 13,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789400405073
   
Soort boek
Hardcover


In dit hartverscheurende verhaal worden de laatste dagen beschreven van zeven gevangenen in het tsaristische Rusland die de doodstraf hebben gekregen: vijf mislukte huurmoordenaars, een boerenknecht die zijn werkgever vermoordde en een gewelddadige dief. Zeven mensen die in de rechtbank hun vonnis aanhoren en in kleine kerkers hun laatste dagen slijten in afwachting van het huiveringwekkende einde dat hen wacht. Zelden komen menselijke emoties als angst, eenzaamheid en wanhoop zo dichtbij. Het verhaal grijpt je bij de strot en laat je niet meer los. Andrejev schreef met De zeven gehangenen een nog altijd levensechte novelle die je door haar duistere schoonheid en onverbiddelijkheid onder de huid gaat zitten.
Prijs
€ 13,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Leonid Andrejev
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 18,45
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 16,50
Tweedehands (0)