> > > > > capitool-reisgidsen-sardini

Fabrizio Ardito - Capitool Reisgidsen - Sardini?

Het boek Capitool Reisgidsen - Sardini? van de auteur Fabrizio Ardito is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Capitool Reisgidsen - Sardini?" is tweedehands te koop vanaf € 39,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 39,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789047518471
   
Soort boek
Hardcover


Mooi Italiaans eiland<br />Sardini? wordt omringd door het blauwe water van de Middellandse Zee. Het eiland, dat beroemd is om zijn kustlijn, kent een overvloed aan spectaculair natuurschoon en archeologische ru?nes. Prehistorische nuraghi liggen verspreid over het eiland. In de regio Barbagia en aan de oostkust, die worden beheerst door het grote Nationale Park Gennargentu, groeit in eenzame valleien maquis. <br /> De Capitool Reisgids Sardini?<br />In de reisgids Sardini? is het eiland, horend bij Itali?, opgedeeld in vijf gebieden. Elk gebied wordt in een apart hoofdstuk beschreven. Ieder hoofdstuk bevat foto's, illustraties en kaarten, opengewerkte tekeningen, driedimensionale beelden en plattegronden van de belangrijkste bezienswaardigheden. Met ook geschiedenis, zeeleven, kusten, nuraghi, accommodatie, restaurants en winkels. <br />
Prijs
€ 39,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Fabrizio Ardito
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 22,05
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 29,35
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 24,95