> > > > > waarom-mannen-een-bitch-trouwen-stop-met-lief-en-aardig-zijn-en-vind-de-ware

Sherry Argov - Waarom Mannen Een Bitch Trouwen: Stop Met Lief En Aardig Zijn En Vind De Ware

Het boek Waarom Mannen Een Bitch Trouwen: Stop Met Lief En Aardig Zijn En Vind De Ware van de auteur Sherry Argov is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Waarom Mannen Een Bitch Trouwen: Stop Met Lief En Aardig Zijn En Vind De Ware" is tweedehands te koop vanaf € 39,69 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 39,69 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9781945876127
   
Soort boek
Paperback


WERELDWIJD MEER DAN 1 MILJOEN EXEMPLAREN VERKOCHT Waarom zijn alle leuke mannen altijd bezet? En zijn ze ook nog eens getrouwd met een zelfverzekerde en zelfbewuste vrouw? In Waarom mannen een bitch trouwen! laat Sherry Argov zien waarom een bitch - lees: een assertieve, onafhankelijke vrouw - veel aantrekkelijker is om mee te trouwen dan een vrouw die altijd maar ja en amen zegt. Houd dus op met lief en aardig zijn en leer stap voor stap hoe je je anders opstelt in relaties met mannen. Verander je gedrag en verover daarmee zijn hart, alleen z? zul je de liefde en het respect van hem krijgen die je verdient. Wanneer vinden mannen een vrouw een aantrekkelijke huwelijkskandidaat of levenspartner? Volgens Argov vinden mannen een bitch - staat voor een zelfverzekerde vrouw met een eigen identiteit - aantrekkelijk. Voor dit boek interviewde de auteur vele mannen, aan de hand van hun antwoorden ontwikkelde ze 75 'bitchprincipes' (1: in een romantische relatie vindt een man niets aantrekkelijker dan een vrouw met eigenwaarde die trots is op zichzelf), onthult de opvattingen, gedachtes en trucs van mannen, geeft voorbeelden, raadgevingen en tips voor een standvastige relatie en prikt mythes als 'je moet zijn zoals hij wil dat je bent' door. De conclusie: wees zelfbewust, onafhankelijk, niet te voorspelbaar, heb een eigen leven en ambities, dat is wat mannen blijft boeien. Vlotgeschreven zelfhulpboek dat niets nieuws brengt, maar het aangebodene wel op een pittige, frisse manier toegankelijk maakt voor een brede doelgroep. De Amerikaanse auteur (schrijft over relaties in bladen als Esquire, Cosmopolitan, Vanity Fair en PEOPLE) borduurt voort op haar eerste boek 'De ideale vrouw is een bitch!' Beide boeken werden bestsellers in de Verenigde Staten.
Prijs
€ 39,69
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Sherry Argov
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 28,99
Nieuw (1)
€ 39,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 9,91
Tweedehands (0)