> > > > > het-zal-je-kind-maar-wezen-incl-cd

Eli Asser - Het Zal Je Kind Maar Wezen Incl. Cd

Het boek Het Zal Je Kind Maar Wezen Incl. Cd van de auteur Eli Asser is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Zal Je Kind Maar Wezen Incl. Cd" is tweedehands te koop vanaf € 14,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789038800103
   
Soort boek
Hardcover


'Van wie is die tekst?' was in de jaren vijftig een vaste kreet in het zotte radiofeuilleton Mimoza. En het hele land wist het antwoord dat dan steevast werd gegeven: 'Van Eli Asser!' Zelfs nu wordt het hem nog weleens nageroepen op straat. Terwijl hij ook daarna talloze successen op zijn naam zette, zoals de televisieseries Citroentje Met Suiker en 't Schaep met de vijf Pooten. Ze leverden de ene hit na de andere op: 'Het zal je kind maar wezen', 'We benne op de wereld om mekaar te hellepe, nietwaar?', 'Vissen' en vele andere. En ook de platenindustrie had veel aan hem te danken, al was het maar vanwege de door Rijk de Gooyer gezongen 'Brief uit La Courtine' en het aanstekelijke 'Hup, hup, hup' voor Het Cocktail Trio. In het jaar dat hij tachtig wordt, komt Eli Asser opnieuw in de aandacht door een hommage van het Amsterdams Kleinkunst Festival en een landelijke theatertournee met een nieuwe versie van 't Schaep. Hoog tijd dus ook voor een ereplaats in de veelgeprezen Pluche-reeks. Uit de honderden liedteksten die Asser heeft geschreven, waaronder heel wat vergeten juweeltjes, is een verrassende selectie gemaakt door kleinkunstjournalist en biograaf Henk van Gelder. In de inleiding wordt onder meer het ware verhaal onthuld achter Assers recente oorlogstoneelstuk 'Aan de vooravond', en de lang niet rimpelloze praktijk van schrijven voor radio en televisie. Het boek is verrijkt met een unieke bonus-cd: een speciale Mimoza-aflevering, in 1957 gemaakt door Eli Asser voor de haardenfabriek Davo en destijds alleen vastgelegd op en exclusief reclameplaatje voor klanten en winkeliers. Nog ??n keer kwamen alle coryfee?n bijeen om de sfeer van de radioserie weer op te roepen: Ko van Dijk als minister Hozenaar, Conny Stuart als Ad?le, Wiesje Bouwmeester als juffrouw Kruivedons, Johan Kaart als Sietze Vliegen, Rijk de Gooyer als Bartels en de pas ontdekte Johnny Kraaykamp in een gastrolletje: 'Davo, ga er bij zitten... Davo, heerlijke hitte...'
Prijs
€ 14,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Eli Asser
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Wie Maakt Me Los

ISBN: 9789075323832


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 26,50
Nieuw (1)
€ 24,95
Tweedehands (0)
Vaselientje

ISBN: 9789025800017


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 10,00