ISBN: 9789002209345
Bekijk boek
Het boek Pieter Aspe - Het Vierkant Van De Wraak van de auteur Pieter Aspe is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Pieter Aspe - Het Vierkant Van De Wraak" is tweedehands te koop vanaf € 19,25 bij Bol.com.
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789022313541
Soort boek
Paperback De positie van Ludovic Degroof, een van de machtigste en rijkste mensen van Brugge, komt in gevaar wanneer ingebroken wordt in de juwelenzaak van zijn zoon Ghislain. De waardevolle juwelen worden niet meegenomen, maar ter plaatse opgelost in een bak koningswater. De inbrekers laten een raadelachtige handtekening achter: een Latijnse spreuk uit de Middeleeuwen die bekend staat als 'het vierkant van de tempeliers'. Het wordt adjuct-commissaris Pieter Van In al snel duidelijk dat Degroof weet wie het op hem gemunt heeft. In plaats van hem te helpen doet Degroof echter al het mogelijke om het onderzoek te dwarsbomen. Tot zijn enige kleinzoon ontvoerd wordt en de kidnappers een wel heel bizarre eis stellen in ruil voor diens vrijlating. Beetje bij beetje ontrafelt Van In, bijgestaan door brigadier Versavel en de hoogst aantrekkelijke substituut Hannelore Martens, het duistere verleden van Ludovic Degroof.
|
Prijs
€ 19,25 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789022326749
Soort boek
Paperback <p><strong>Het eerste deel van de beroemde Van In-reeks nu voor het eerst in pocket</strong></p><p><strong>De positie van Ludoic Degroof, een van de machtigste en rijkste mensen van Brugge, komt in gevaar wanneer ingebroken wordt in de juwelierszaak van zijn zoon Ghislain.</strong> De waardevolle juwelen worden niet meegenomen, maar ter plaatse opgelost in een bak koningswater. De inbrekers laten een raadselachtige handtekening achter: een Latijnse spreuk uit de middeleeuwen die bekendstaat als 'het vierkant van de tempeliers'.</p><p>Het wordt adjunct-commissaris Pieter Van In al snel duidelijk dat Degroof weet wie het op hem gemunt heeft. Vreemd genoeg doet Degroof alle moeite om het onderzoek te dwarsbomen. Tot zijn enige kleinzoon ontvoerd wordt en de kidnappers een wel heel bizarre eis stellen in ruil voor diens vrijlating.</p><p>Beetje bij beetje ontrafelt Van In, bijgestaan door brigadier Versavel en de hoogst aantrekkelijke substituut Hannelore Martens, het duistere verleden van Ludovic Degroof.</p><br />
|
Prijs
€ 35,00 |
Bekijk boek |