> > > > > mijn-notities-bij-de-bijbel

Diverse Auteurs - Mijn Notities Bij De Bijbel

Het boek Mijn Notities Bij De Bijbel van de auteur Diverse Auteurs is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mijn Notities Bij De Bijbel" is tweedehands te koop vanaf € 12,85 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033802041
   
Soort boek
Paperback


Dit notitieboek wil jou helpen bij het persoonlijk gebruik van de Bijbel. Het boek bestaat uit 52 weken, samengesteld door dr. Pieter J. Lalleman, met steeds een kerntekst, te lezen bijbelgedeelten, korte uitleg, vragen, gebedspunten en veel ruimte voor eigen notities. De weken zijn niet gedateerd, dus je kunt op elk willekeurig moment beginnen. Mijn notities bij de Bijbel biedt structuur bij het lezen van de Bijbel en het houden van stille tijd. Voorin het boek staat een leesrooster waarmee je de hele Bijbel doorleest. Het notitieboek kan bij alle bijbelvertalingen worden gebruikt.
Prijs
€ 12,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Diverse Auteurs
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
I Am N

ISBN: 9789088971655


Bekijk boek

Nieuw (5)
vanaf € 7,99
Tweedehands (0)
De Muur

ISBN: 9789462310711


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 16,99
Tweedehands (1)
€ 11,95
Mijn Black Journal

ISBN: 9789045325460


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 14,93
Tweedehands (0)