> > > > > omgaan-met-incontinentie

Baeten - Omgaan Met Incontinentie

Het boek Omgaan Met Incontinentie van de auteur Baeten is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Omgaan Met Incontinentie" is tweedehands te koop vanaf € 7,85 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 7,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789066110755
   
Soort boek
Paperback


Incontinentie - ongewild verlies van urine of ontlasting - is een veel voorkomende kwaal. Bijna 6% van de bevolking in alle leeftijdsgroepen heeft hier regelmatig last van. Daarbij gaat het in de meeste gevallen om urine-incontinentie. Het komt veel vaker voor dan bijvoorbeeld verhoogde bloeddruk of suikerziekte. Het grootste probleem is dat de meeste mensen er moeilijk over praten. Daardoor zijn ze vaak ook niet op de hoogte van de behandelingsmogelijkheden en verkrijgbare hulpmiddelen. Het blijkt dat slechts 30% van de mensen die regelmatig last hebben van incontinentie, deskundige hulp zoekt bij huisarts of hulpverlenende instanties. Bovendien denken veel mensen dat er niets aan te doen is. Een wijdverbreid misverstand, want het blijkt dat 70% van de mensen die met hun problemen naar een dokter gaan, goed en afdoende geholpen kan worden. Dankzij moderne hulp- en opvangmaterialen, chirurgische ingrepen, medicijnen en oefentherapie kan iedereen met incontinentie vandaag de dag een nor
Prijs
€ 7,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Baeten
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,50
Duivenlatijn

ISBN: 9789062152681


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 7,50
Nieuw (1)
€ 39,00
Tweedehands (0)