> > > > > vleeswaren-italiaanse-delicatessen

Bardi - Vleeswaren Italiaanse Delicatessen

Het boek Vleeswaren Italiaanse Delicatessen van de auteur Bardi is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Vleeswaren Italiaanse Delicatessen" is tweedehands te koop vanaf € 15,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 15,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789054261667
   
Soort boek
Hardcover


VLEESWAREN<br />In elke Italiaanse regio maakt men zijn eigen scala salami's, hammen, worsten en andere vleeswaren. Deze producten, die meestal van varkensvlees zijn gemaakt, vormen een integraal onderdeel van de stijlen en tradities van koken in elke streek. In dit boek vindt u meer dan 25 van de allerlekkerste vleeswaren en een selectie regionale varianten op elk ervan. Kaarten laten zien waar welke soort wordt gemaakt. Het inleidend deel geeft een korte geschiedenis van Italiaanse vleeswaren.
Prijs
€ 15,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Bardi
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Koekjes

ISBN: 9789036631488


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 9,75
Tweedehands (1)
€ 38,60
Architectuur

ISBN: 9789060172032


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,90
Nieuw (1)
€ 24,99
Tweedehands (0)