> > > > > een-raadsel-ontrafeld

Jolke Balt - Een Raadsel Ontrafeld?

Het boek Een Raadsel Ontrafeld? van de auteur Jolke Balt is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Een Raadsel Ontrafeld?" is tweedehands te koop vanaf € 16,55 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,55 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081956857
   
Soort boek
Paperback


De reeks Severnoe Okno (‘noordelijk venster’). Studies over Midden- en Oost-Europa voorziet in de behoefte de complexe problematiek van de Midden- en Oost-Europese regio toegankelijk te maken voor een breed publiek. In de reeks verschijnen studies over politieke, economische en maatschappelijkculturele kwesties, alsook publicaties over specifi eke actoren, thema’s en beleidsprocessen, waarbij de invalshoek meer historisch of contemporain kan zijn. Severnoe Okno dient als een ‘noordelijk venster op het Oosten’ en richt zich in het bijzonder op onderzoek naar de betrekkingen met en tussen landen in Midden- en Oost-Europa en de verwevenheid in de regio tussen democratiseringsaspiraties, economische ontwikkeling, interetnische conflicten, culturele achtergronden en geopolitieke belangen.<br /><br />Het raadsel dat Rusland heet en zijn belangen staan centraal in Een raadsel ontrafeld? Ruslands verleden, heden en toekomst. Er is gekozen voor een thematische opbouw. Het eerste thema ‘Revolutie’ stelt de verschillende reacties van bevolking en belangengroepen op het handelen dan wel wegvallen van de overheid centraal. Het tweede thema ‘Gas’ stelt de geopolitieke constellatie rondom de energiezekerheid van de Europese Unie centraal. Het derde thema behandelt een van de belangrijkste probleemgebieden in het kruitvat dat de Kaukasus heet: Tsjetsjenië. Het laatste thema ‘Rusland in de Wereld’ behandelt vraagstukken die ingaan op de positie van Rusland in de internationale politiek in de 21ste eeuw.
Prijs
€ 16,55
Bekijk boek