ISBN: 9781913547875
Bekijk boek
Het boek Elegant Als Een Egel van de auteur Muriel Barbery is 5 maal gevonden, 0 maal nieuw en 5 maal tweedehands. "Elegant Als Een Egel" is tweedehands te koop vanaf € 17,30 bij Bol.com.
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789044616644
Soort boek
Paperback De twaalfjarige Paloma, dochter van een welgestelde, linkse familie uit Parijs. Ze wil niet het vissenkomleven leiden waarvoor ze in de wieg lijkt te zijn gelegd en besluit op haar dertiende verjaardag zelfmoord te plegen. Het halve jaar dat ze nog heeft wil ze gebruiken om na te gaan of het leven wellicht toch zin heeft.
|
Prijs
€ 17,30 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789044629637
Soort boek
Paperback De twaalfjarige Paloma Josse, dochter van een welgestelde, linkse familie uit Parijs, wil niet het vissenkomleven leiden waarvoor ze in de wieg lijkt te zijn gelegd en besluit op haar dertiende verjaardag zelfmoord te plegen. Het halve jaar dat ze nog voor de boeg heeft wil ze gebruiken om na te gaan of het leven wellicht toch nog zin heeft. In het Parijse appartementengebouw waar ze woont komt ze in contact met enkele bewoners: twee keurige dames met elkaar bespringende hondjes: een rijke Japanse weduwnaar; en vooral de 57-jarige Renée Michel, de conciërge van het gebouw, die zich met haar slonzige voorkomen voordoet als een echte, clichématige conciërge, maar zich in werkelijkheid interesseert voor filosofie, literatuur en Hollandse stillevens. Als Paloma het geheim van de oudere vrouw doorheeft, voelt ze zich tot haar aangetrokken. Ze begrijpt dat het mogelijk is haar levenslot te veranderen. Maar of dat voldoende is om haar van haar dreigende voornemen af te houden? Elegant als een egel is een prachtige filosofische roman, geschreven in een intelligente, geestige, gevoelige en bij vlagen dichterlijke stijl. In Frankrijk was het boek een ongelooflijk en langdurig succes: er zijn bijna een miljoen exemplaren van verkocht. Muriel Barbery (1969) is schrijfster. Ze publiceerde eerder de eveneens bijzonder succesrijke roman De delicatesse, waarvan de vertaalrechten aan twaalf landen werden verkocht. 'Zeggen dat Muriel Barbery getalenteerd is zou nog beneden de waarheid blijven. Ze is als een orgel, een orkest in haar eentje. In staat om een zeer gevarieerd spel te laten weerklinken, vol eruditie, scherts, spot, ontroering, strijd en kleur. (...) Als ze op 37-jarige leeftijd al in staat is tot zulke virtuositeit, wat zal er dan nog volgen?' Le Nouvel Observateur
|
Prijs
€ 19,45 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789044618372
Soort boek
Paperback De twaalfjarige Paloma Josse, dochter van een welgestelde, linkse familie uit Parijs, wil niet het vissenkomleven leiden waarvoor ze in de wieg lijkt te zijn gelegd en besluit op haar dertiende verjaardag zelfmoord te plegen. Het halve jaar dat ze nog voor de boeg heeft wil ze gebruiken om na te gaan of het leven wellicht toch nog zin heeft.<br />In het Parijse appartementengebouw waar ze woont komt ze in contact met enkele bewoners: twee keurige dames met elkaar bespringende hondjes; een rijke Japanse weduwnaar; en vooral de 57-jarige Renée Michel, de conciërge van het gebouw, die zich met haar slonzige voorkomen voordoet als een echte, clichématige conciërge, maar die zich in werkelijkheid interesseert voor filosofie, literatuur en Hollandse stillevens.<br />Als Paloma het geheim van de oudere vrouw doorheeft, voelt ze zich tot haar aangetrokken. Ze begrijpt dat het mogelijk is haar levenslot te veranderen. Maar of dat voldoende is om haar van haar dreigende voornemen af te houden?<br />Elegant als een egel is een prachtige filosofische roman, geschreven in een intelligente, geestige, gevoelige en bij vlagen dichterlijke stijl. In Frankrijk was het boek een ongelooflijk en langdurig succes: er zijn bijna een miljoen exemplaren van verkocht.<br />Muriel Barbery (1969) is schrijfster. Ze publiceerde eerder de eveneens bijzonder succesrijke roman De delicatesse, waarvan de vertaalrechten aan twaalf landen werden verkocht.<br />?Wat is de magie van deze long-seller die het louter van mond-tot-mondreclame moet hebben? Identificatie met de hoofdpersonen is een van de redenen, gok ik. (...) Een geestig en wijs boek, kortom, dat die honderdduizenden Fransen aan elkaar hebben aanbevolen.?<br />margot dijkgraaf, nrc handelsblad<br />?Zeggen dat Muriel Barbery getalenteerd is zou nog beneden de waarheid blijven. Ze is als een orgel, een orkest in haar eentje. In staat om een zeer gevarieerd spel te laten weerklinken, vol eruditie, scherts, spot, ontroering, strijd en kleur. (...) Als ze op 37-jarige leeftijd al in staat is tot zulke virtuositeit, wat zal er dan nog volgen??<br />le nouvel observateur<br />
|
Prijs
€ 19,99 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789044610956
Soort boek
Paperback De twaalfjarige Paloma Josse, dochter van een welgestelde, linkse familie uit Parijs, wil niet het vissenkomleven leiden waarvoor ze in de wieg lijkt te zijn gelegd en besluit op haar dertiende verjaardag zelfmoord te plegen. Het halve jaar dat ze nog voor de boeg heeft wil ze gebruiken om na te gaan of het leven wellicht toch zin heeft. Haar speurtocht in het Parijse appartementengebouw waar ze woont brengt haar in contact met enkele bewoners ervan: twee keurige dames met elkaar bespringende hondjes; een rijke Japanse weduwnaar; en vooral de 56-jarige Ren?e Michel, de conci?rge van het gebouw, die zich met haar slonzige voorkomen voordoet als een echte, clich?matige conci?rge, maar die zich in werkelijkheid interesseert voor filosofie, literatuur en Hollandse stillevens. Als Paloma het geheim van de oudere vrouw doorheeft, voelt ze zich tot haar aangetrokken. Ze begrijpt dat het mogelijk is haar levenslot te veranderen. Maar of dat voldoende is om haar van haar dreigende voornemen af te houden? Elegant als een egel is een prachtige filosofische roman, geschreven in een intelligente, geestige, gevoelige en bij vlagen dichterlijke stijl, die in de verte aan Nabokov en Connie Palmen doet denken. Een roman die in Frankrijk onmiddellijk in de top tien doordrong, en daar 35 weken niet meer uit vertrok.
|
Prijs
€ 21,05 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789044613230
Soort boek
Paperback De twaalfjarige Paloma, dochter van een welgestelde, linkse familie uit Parijs, wil niet het vissenkomleven leiden waar voor ze in de wieg lijkt te zijn gelegd en besluit op haar dertiende verjaardag zelfmoord te plegen. <br /><br />Het halve jaar dat ze nog voor de boeg heeft wil ze gebruiken om na te gaan of het leven wellicht toch nog zin heeft. <br /><br />In het Parijse appartementengebouw waar ze woont komt ze in contact met enkele bewoners: twee keurige dames met elkaar bespringende hondjes; een rijke Japanse weduwnaar; en vooral de 57 jarige Renée Michel, de conciërge van het gebouw, die zich met haar slonzige voorkomen voordoet als een echte, clichématige conciërge, maar die zich in werkelijkheid interesseert voor filosofie, literatuur en Hollandse stillevens. <br /><br />Als Paloma het geheim van de oudere vrouw doorheeft, voelt ze zich tot haar aangetrokken. Ze begrijpt dat het mogelijk is haar levenslot te veranderen. Maar of dat voldoende is om haar van haar dreigende voornemen af te houden? <br /><br /> Blegant als een egel is een prachtige filosofische roman, geschreven ín een intelligente, geestige, gevoelige en bij vlagen dichterlijke stijl, die in de verte aan Nabokov doet denken. in Frankrijk was het boek een ongelooflijk en langdurig succes: er zijn bijna een miljoen exemplaren van verkocht. Muriel Barbery (1969) is schrijfster. Ze publiceerde eerder de eveneens bijzonder succesrijke roman De delicatesse, waarvan de vertaalrechten aan twaalf landen werden verkocht. ‘De kleine genoegens van het bestaan. deze perfecte mamenten waarop, soes, alles omver tuimelt: Barbery vangt ze met de tijdloze nostalgie van een Marcel Proust en de frisheid van een Philippe Delerm. Geestig, intelligent en gedra gen door een melodieus taalgebruik. L'EXPRESS
|
Prijs
€ 44,90 |
Bekijk boek |