> > > > > hoge-kempen-hoge-baten

Bade, Tom E.A., - Hoge Kempen, Hoge Baten

Het boek Hoge Kempen, Hoge Baten van de auteur Bade, Tom E.A., is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Hoge Kempen, Hoge Baten" is tweedehands te koop vanaf € 190,69 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 190,69 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789089420121
   
Soort boek
Paperback


Het Nationaal Park Hoge Kempen is het eerste en enige Nationale Park van Belgie. Jaarlijks trekt het park vele bezoekers met haar bijzondere natuur en geschiedenis. Het Nationaal Park Hoge Kempen heeft een bijzondere afwisseling van droge en natte natuur, hetgeen zich manifesteert in hoge biodiversiteit. Maar bovenal is het park van een betoverende schoonheid. En die schoonheid nodigt uit tot een bezoek aan het gebied. En deze bezoekers laten een spoor van bestedingen achter. Daarom wordt hier een boekje open gedaan over de baten van natuur en landschap in het algemeen en de baten van het Nationaal Park Hoge Kempen in het bijzonder. Wij lopen in het voetspoor van de bezoekers en hun bestedingen.<br />In dit boekje hebben we de bijdrage van de Hoge Kempen aan de regionale economie in kaart gebracht. Deze groene baten zijn aanzienlijk. Niet alleen het toerisme brengt geld naar de regio door middel van horeca en detailhandel, maar ook de huizenmarkt wordt positief beinvloed door de aanwezigheid van het nationaal park. De belastingen die hier op hun beurt uit voortvloeien komen ten goede aan de overheid. Door zowel de kosten als de baten te berekenen, heeft Triple E inzichtbaar gemaakt dat het Nationaal Park Hoge Kempen van groot belang is voor de lokale economie. Vandaar de titel Hoge Kempen, hoge baten. In dit boek wordt ingegaan op de mogelijkheid om middels een systeem van rechten een deel van de revenuen terug te laten vloeien naar de natuur. Zodat we in de toekomst met recht kunnen spreken van een duurzame financiele basis onder het Nationaal Park Hoge Kempen; een gebied van ongekende gekende schoonheid.
Prijs
€ 190,69
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Bade, Tom E.A.,
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 31,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 41,10
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,95