> > > > > het-helpende-gesprek

Alfred Benjamin - Het Helpende Gesprek

Het boek Het Helpende Gesprek van de auteur Alfred Benjamin is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Het Helpende Gesprek" is tweedehands te koop vanaf € 6,00 bij www.stormybooks.nl.

Tweedehands (2) vanaf € 6,00 bij www.stormybooks.nl Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
www.stormybooks.nl
ISBN
9060202244
   
Soort boek
paperback [smal langwerpig boekje]


Conditieredelijk [rand/rug kaft (kale) stootplekjes, zijkant boekblok vlekje]Aantal pagina`s128Uitgavejaar1986Uitgegeven doorPhoenix/NeckermannKaftpaperback [smal langwerpig boekje]ISBN9060202244Code [intern]  Beschrijving boekVitaminen zijn onmisbaar. Elke dag hebben we vitaminen nodig - niet te veel en niet te weinig. Om fit te blijven, om ons lekker energiek te voelen, om niet ziek te worden.Deze gids is u behulpzaam bij uw dagelijkse vitaminebehoefte.Wat moet u eten en hoeveel? Hoe moet u het klaarmaken, en ook: hoe moet u het niet klaarmaken? Wat moet u kopen om zoveel mogelijk nut te hebben van de vitaminen die groenten ten vruchten, vlees en vis, brood en zuivel bevatten? Ook legt dit boek op heldere wijze uit wat vitaminen eigenlijk zijn. Want er is veel misverstand over vitaminen en het gebruik ervan. Als er maar vitaminen in zitten is het zeker goed... is zo’n kreet. Of: hoe meer vitaminen, des te beter. Dit vitaminehandboek geeft u het enig goede antwoord: wie zijn dagelijkse maaltijd juist samenstelt en bereidt hoeft geen dure vitaminepreparaten te kopen. Dat is dan mooi meegenomen.
Prijs
€ 6,00
Bekijk boek
Aanbieder
www.stormybooks.nl
ISBN
9060202244
   
Soort boek
Paperback


Conditieredelijk [rand/rug kaft kale stootplekjes, kaft verkleurd]Aantal pagina`s186Uitgavejaar1979 [8e druk]Uitgegeven doorUitgeverij De ToortsKaftpaperback ISBN9060202244Code [intern]ZOL28 Beschrijving boekIn allerlei beroepen - artsen, psychiaters, pastores, maatschappelijk werkers, reclasseringsambtenaren enz. - stelt men zich de vraag: hoe kan uit een gesprek een helpend contact en uit een aantal gesprekken een helpende relatie groeien? Didactisch helder, op heel persoonlijke wijze en geïnspireerd door o.m. Carl Rogers laat de schrijver zien hoe door openheid, echtheid en creativiteit een dergelijke relatie kan worden opgebouwd. Het gaat om een groeiproces bij beide gesprekspartners. Veel aandacht wordt besteed aan de talrijke voetangels en klemmen die zich in het helpende gesprek kunnen voordoen.Het boek van dr. Alfred Benjamin zal bij hulpverleners in de ambulatorische en klinische geestelijke gezondheidszorg goed vallen, en speciaal bij degenen die in hun beroepsopleiding het uitermate belangrijke onderdeel dat gesprekstechniek heet hebben gemist. Vooral artsen, die in Balint-groepen en soortgelijke bijscholingswerkgroepen met dit soort gemis worden geconfronteerd, zullen het helpende gesprek graag aan hun bagage toevoegen. En wat betreft niet-professionele helpers: zij kunnen via deze uitgave desgewenst een indruk krijgen van het procesmatige gebeuren waarin hulpvrager en hulpverlener worden betrokken als een helpend gesprek zich voltrekt.[De Tijd]
Prijs
€ 7,00
Bekijk boek