> > > > > denken-dat-ik-denk-dat-ik-denk

Charles Bernstein - Denken Dat Ik Denk Dat Ik Denk

Het boek Denken Dat Ik Denk Dat Ik Denk van de auteur Charles Bernstein is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Denken Dat Ik Denk Dat Ik Denk" is tweedehands te koop vanaf € 54,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 54,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789490401313
   
Soort boek
Paperback


Charles Bernstein (1950) is een grote naam binnen de Amerikaanse po?zie. Hij staat te boek als schepper ?n verbreider van een herkenbare stijl: een pluraliteit van stijlen. Gedurende zijn lange dichterscarri?re heeft hij zich steeds afgezet tegen de 'official verse culture' en wat hij noemt de 'frame lock' van de gangbare literaire kritiek.<br /><br />In mei 2015 trad Bernstein op in Perdu, Amsterdam. Voor die gelegenheid vertaalden Ton van 't Hof, Sarah Posman en Samuel Vriezen recente gedichten van hem naar het Nederlands. Deze vertalingen vormen het hart van Denken dat ik denk dat ik denk, aangevuld met enkele vertalingen van eerder werk en een opstel over Charles Bernstein.<br /><br />Een gedicht uit de bundel:<br /><br />ER ZIT SCHOONHEID IN HET GELUID<br />VAN DE ONSTUIMIGE BEEK ALS HIJ<br />ZICH VERTAKT & BUIGT IN HET MAANLICHT<br /><br />Ik heb geprobeerd<br />Nederlander te zijn. Ik ben<br />naar de FEBO geweest om<br />het 'geweldig naar mijn zin te hebben'<br />met mijn lievelings-<br />snacks. Ik heb<br />uren onderhandeld<br />over het omboeken<br />van vluchten<br />met stagiaires<br />zonder vakbondslidmaatschap.<br />Alhoewel ik afgeronde verhalen<br />heb bestreden<br />is me<br />verteld dat<br />het resultaat gevaar loopt<br />om 'een eh ?' te worden (zonder,<br />helaas, een knik naar Toon<br />Hermans ? 'Wat ruist er<br />door het struikgewas?'). Ik ben naar<br />Benidorm geweest & tweemaal naar<br />de Efteling &<br />driemaal naar<br />het Dolfinarium. Binnenkort<br />ga ik naar de Deltawerken<br />die tot een van de zeven wereldwonderen<br />zijn gebombardeerd. Maar<br />ik had weleens moeite met<br />oprechtheid ?<br />ze zeggen dat mijn<br />ironie statisch is & dat<br />ik geen ?fijne neus? heb<br />voor details. Maar<br />ik ben gaan<br />aerobiccen & heb<br />drie bezoeken gebracht<br />aan de<br />chiropractor & voelde me beter<br />in groepsverband &<br />steeds meer op mijn gemak<br />bij het delen<br />van mijn middelhoge<br />cholesterolgehalte<br />om steun te verkrijgen<br />bij een overstap naar synthetische<br />vetten & suikers.<br />Als ik sterf<br />dan is Nederland<br />ongetwijfeld<br />ingeburgerd.
Prijs
€ 54,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Charles Bernstein
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Close Listening

ISBN: 9780195109924


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 57,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 27,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,50