> > > > > boats-and-beers

Hanneke Beers - Boats And Beers

Het boek Boats And Beers van de auteur Hanneke Beers is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Boats And Beers" is tweedehands te koop vanaf € 45,70 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 45,70 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789082921007
   
Soort boek
Hardcover


Ongereefde avonturen van een yachting journalist<br /><br /> Tijdens de feestelijke lancering bij de Koninklijke in Muiden werd het eerste exemplaar door de schrijfster van het boek ? yachting journalist Hanneke Beers ? aangeboden aan zeilheld Pieter Heerema, die als enige Nederlander ooit de Vend?e Globe uitzeilde met zijn No Way Back. <br /><br />?BOATS+BEERS ? ongereefde avonturen van een yachting journalist? is een prachtig vormgegeven boek met een aantal van de beste zeilverhalen die Hanneke Beers de afgelopen 20 jaar heeft geschreven, beginnend bij de R?gates Royales in 1998 en eindigend met de Superyacht Cup Palma in 2018. Het is een luxe hardcover boek met geweldige fotografie (o.a. van Sander van der Borch) en topdesign van Bas van der Heide (Studiobas.com), die ook verantwoordelijk was voor de branding van vele Volvo Ocean Race campagnes. (o.a. Brunel, Delta Lloyd, ABN/AMRO, Alvimedica)<br /><br />Het is voor het eerst dat een dergelijk zeilboek in Nederland wordt uitgegeven. BOATS+BEERS is niet alleen een oogstrelend tijdsdocument dat een beeld geeft van 20 jaar zeilhistorie waarin een aantal prominente zeilhelden, jachtbouwers en schepen de revue passeren, maar bovenal een leesboek met aangrijpende zeilverhalen die je vanaf de eerste pagina aan boord trekken en het gevoel geven alsof je zelf meezeilt.<br /><br />Ervaar de team spirit op de J-Class Rainbow wanneer die de degens kruist met 4 andere J-Classers, huiver mee met het hartverscheurende avontuur dat Hanneke met Hans Bouscholte beleefde tijdens zijn Atlantische oversteek met een open catamaran, voel het grote hart van de 200+ foot tweemastschoener Athos op de Superyacht Cup Palma en laat je raken door haar aangrijpende betoog over Pieter Heerema in de Vend?e Globe.<br />Kijk voor een inkijkje: https://issuu.com/zeedesign/docs/inkijkje-boats_beers
Prijs
€ 45,70
Bekijk boek