> > > > > dominicus-landengids-jordanie

Mariette Beek - Dominicus Landengids - Jordanië

Het boek Dominicus Landengids - Jordanië van de auteur Mariette Beek is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Dominicus Landengids - Jordanië" is tweedehands te koop vanaf € 14,99 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 14,99 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025764944
   
Soort boek
Paperback


Jordanië heeft buitengewoon veel te bieden: in deze reisgids worden het dorps- en het mondaine leven, avontuurlijke trektochten door bergen en woestijnen, zwem- en duiksessies in zee, en ontspannende uitstapjes naar stranden en spa's beschreven. En dat allemaal vlak bij de mooiste opgravingen, waarvan Petra, Jerash en Umm Qais de beroemdste zijn. Waar je ook bent in Jordanië, de vriendelijke en gastvrije bevolking laat merken dat je welkom bent.
Prijs
€ 14,99
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025752385
   
Soort boek
Paperback


Jordanië heeft waanzinnig veel te bieden: zowel dorps als mondain leven, avontuurlijke trektochten door bergen en woestijnen, zwem- en duiksessies in zee, ontspanning op stranden en in spa's. En dat allemaal nabij de mooiste opgravingen, waarvan Petra, Jerash en Umm Qais de beroemdste zijn. Geen pelgrim of vakantieganger ontkomt aan de fascinatie van Betanië, waar Jezus werd gedoopt, en Mount Nebo, waar Mozes uitkeek over het Beloofde Land. En niemand die ooit over King's Highway tot aan de Rode Zee is getrokken, kan Lawrence of Arabia vergeten bij het zien van de majestueuze Wadi Rum. <br /><br />Mochten reizigers het idee hebben dat Jordanië gevaarlijk kon zijn, dat beeld mag inmiddels grondig worden bijgesteld: veiliger en relaxter dan hier kun je je niet voelen en overal laat een vriendelijke en gastvrije bevolking je merken dat je welkom bent. <br /><br />Tussendoor kun je dan nog wire-less internetten met een waterpijp in je mond in een trendy café in Ammam, een wijntje drinken met uitzicht op het Meer van Tiberias en te midden van bananenplantages barbecueën nabij een stomende bron in Al-Himma... <br />
Prijs
€ 22,35
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Mariette Beek
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 24,50
Dominicus Jordanie

ISBN: 9789025740986


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,95