> > > > > paspoort-parade-nederlandse-reisdocumenten

Tom Van Beek - Paspoort Parade Nederlandse Reisdocumenten

Het boek Paspoort Parade Nederlandse Reisdocumenten van de auteur Tom Van Beek is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Paspoort Parade Nederlandse Reisdocumenten" is tweedehands te koop vanaf € 9,55 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 9,55 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789080234017
   
Soort boek
Bindwijze overig


<p> Al sinds de oudheid komen er reisdocumenten voor. Maar van een document dat een beetje op een modern paspoort lijkt, is pas sprake als koning Willem I in 1813 de eerste paspoortwet tekent. Het gebruik van reisdocumenten wordt steeds beïnvloed door de wereld eromheen. Toen bijvoorbeeld de trein te lang opgehouden werd, verdween in 1862 de paspoortplicht. Tom van Beek heeft veel wetenswaardigheden opgediept. De talrijke afbeeldingen, alle in kleur, laten niet alleen historische documenten zien, maar ook vervalsingen en wel vervaardigde maar nooit uitgegeven exemplaren. </p>
Prijs
€ 9,55
Bekijk boek