> > > > > wil-berthold-omnibus-gestapo-hoofdkwartier-liefde-op-staatsbevel-de-ondergang-van-de-cap-arcona

Wil Berthold - Wil Berthold Omnibus (gestapo Hoofdkwartier, Liefde Op Staatsbevel, De Ondergang Van De Cap Arcona)

Het boek Wil Berthold Omnibus (gestapo Hoofdkwartier, Liefde Op Staatsbevel, De Ondergang Van De Cap Arcona) van de auteur Wil Berthold is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wil Berthold Omnibus (gestapo Hoofdkwartier, Liefde Op Staatsbevel, De Ondergang Van De Cap Arcona)" is tweedehands te koop vanaf € 29,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789060436134
   
Soort boek
Hardcover


<p>Elke roman van Wil Berthold gaat uit van authentieke gebeurtenissen, zoals zij door zijn romanfiguren werden gezien en beleefd. Het zijn de enkelingen waarop de schrijver zich richt: mensen wier ogen door de vreselijke realiteit van de oorlog geopend zijn voor de onmenselijke politiek der nazi's. Opstandigen deie veelal tevergeefs proberen de op hol geslagen oorlogsmachine een andere richting te geven of zijn slachtoffers te redden. Vaak is het de liefde die hen extra kracht en vindingrijkheid geeft.</p> <p>De drie boeken in deze Omnibus geven met elkaar de drie fasen van de tweede wereldoorlog:</p> <p>-het begin. De duivelse komplotten om de aanval op Polen te "rechtvaardigen"die uitgebroed werden in het Gestapo Hoofdkwartier.</p> <p>-de jaren van "overwinning op alle fronten" waarin de nazi's een van hun meest afschuwelijke plannen tot uitvoer brachten en dat moest leiden tot een super-ras van edelgermanen, gekweekt in hun "Levenbron" instituten, maar dat er op neer kwam dat er honderden kinderen ter wereld werden gebracht die nimmer hun vader of moeder zouden kennen omdat zij bestemd waren voor de F?hrer, want het was Liefde Op Staatsbevel.</p> <p>-en dan het bittere, chaotische einde, hier gesymboliseerd in De Ondergang Van De Cap Arcona, de doodsstrijd van een vluchtelingenschip dat voor zijn laatste gang was voorbestemd om ten onder te gaan met zijn menselijke lading, bestaande uit de armzaligste resten van leeggehaalde concentratiekampen.</p>
Prijs
€ 29,99
Bekijk boek