> > > > > alles-over-groenten

Matthew Biggs - Alles Over Groenten

Het boek Alles Over Groenten van de auteur Matthew Biggs is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Alles Over Groenten" is tweedehands te koop vanaf € 27,15 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 27,15 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789062557691
   
Soort boek
Hardcover


Matthew Biggs neemt tuiniers en koks van elk niveau mee door een alfabet van groenten. Van de oude vertrouwde aardappel tot de bataat, van tuinboon tot pronkboon, van koolrabi tot artisjok, van zeekool tot lamsoor, van okra tot cassave, de besproken groenten variëren van alledaags tot ronduit exotisch. Dit boek geeft van elke groente een uitgebreid rassenoverzicht en bijzonderheden aangaande de voedingswaarde waardoor de beginnende tuinier een weloverwogen keuze maakt en de ervaren groenteteler wordt gestimuleerd nieuwe vormen uit te proberen. Ook het nog steeds groeiende en exotische aanbod bij groentenman en supermarkt komt aan bod. Bovendien maakt de tuinier kennis met opwindende nieuwe mogelijkheden voor tuin en kas.
Prijs
€ 27,15
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Matthew Biggs
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 24,95
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 29,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 35,11
Tweedehands (0)