ISBN: 9789020851465
Bekijk boek
Het boek Morgen Ben Ik Weer Beter van de auteur Ann De Bode is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Morgen Ben Ik Weer Beter" is tweedehands te koop vanaf € 9,95 bij Bol.com.
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789020813692
Soort boek
Hardcover Dit boek gaat over Kim. Er is iets met haar hartje. Daarom moet ze naar het ziekenhuis. Daar maakt de dokte haar hartje weer goed. Kim vindt het heel spannend. Er gebeurt zoveel in het ziekenhuis! Ze wil alles weten. Kim is heel flink. En Beer Knuffel blijft heel dicht bij haar. Dat helpt om snel beter te worden.
|
Prijs
€ 9,95 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789030623304
Soort boek
Hardcover HARTENBOEKEN <br />Prentenboeken over gevoelige onderwerpen <br />De Hartenboeken van Ann De Bode en Rien Broere vormen een unieke reeks lees- en prentenboeken over gevoelige onderwerpen voor jonge kinderen. Deze reeks is overigens internationaal de meest verspreide Nederlandstalige serie van de afgelopen tien jaar. Ze is sinds 1996 al in 10 talen en in 13 landen verschenen. <br /> <br />Belangrijke gebeurtenissen in het leven van jonge kinderen, waarbij emotionele en sociale aspecten een rol spelen, staan centraal. In elk boek wordt één thema behandeld. U kunt de Hartenboeken gebruiken om kinderen te helpen een inzicht te krijgen in gebeurtenissen en gevoelens die te maken hebben met ziekte, geweld, angst, dood,eenzaamheid en verdriet. <br />De Hartenboeken zijn geschreven in een eenvoudige en toegankelijke taal. Voor kinderen van 6 tot 10 jaar zijn de boeken geschikt om zelf te lezen. Voor jongere kinderen zijn het prachtige kijk- en voorleesboeken. <br /> <br />Morgen ben ik weer beter (over verblijf in het ziekenhuis)
|
Prijs
€ 13,95 |
Bekijk boek |