> > > > > vruchtgebruik-op-aandelen

A. Bos - Vruchtgebruik Op Aandelen

Het boek Vruchtgebruik Op Aandelen van de auteur A. Bos is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Vruchtgebruik Op Aandelen" is tweedehands te koop vanaf € 49,88 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,88 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789013031515
   
Soort boek
Paperback


Deze dissertatie richt zich op de rechtspositie van de vruchtgebruiker op aandelen. Daartoe worden de ontstaanswijze, met name op grond van erfrecht, en de bevoegdheden van de vruchtgebruiker geanalyseerd. Aansluitend wordt de relatie tussen de vruchtgebruiker en de aandeelhouder, alsmede tussen de vruchtgebruiker en de vennootschap verder uitgediept. Ten slotte worden aan de hand van deze analyses enige wijzigingen voorgesteld.<br />
Prijs
€ 49,88
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. Bos
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Ko De Boswachter

ISBN: 9789025831226


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 9,60
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 11,00
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,98