> > > > > waldfriede-1-gloriedagen

Corina Bomann - Waldfriede 1 - Gloriedagen

Het boek Waldfriede 1 - Gloriedagen van de auteur Corina Bomann is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Waldfriede 1 - Gloriedagen" is nieuw te koop vanaf € 12,99 bij Bol.com. "Waldfriede 1 - Gloriedagen" is tweedehands te koop vanaf € 9,95 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 12,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 9,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Waldfriede 1 - Gloriedagen

Type: Voordeeleditie
ISBN: 9789049202828
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 12,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789022595510
   
Soort boek
Paperback


<p>Deel 1 van de Waldfriede-serie, d? nieuwe historische serie van #1 bestsellerauteur Corina Bomann</p> <p>Berlijn, 1919. Dr. Louis Conradi bevindt zich op een kruispunt in zijn leven. De oorlog zette een streep door zijn plannen om als missionarisarts naar Afrika af te reizen, en in Zwitserland, waar hij nu woont, lijkt geen toekomst voor hem te zijn weggelegd. Dan hoort hij dat in Berlijn een ziekenhuis herbouwd wordt. Waldfriede ? voorheen een chic sanatorium voor de rijken ? wordt een hospitaal voor ?lle Berlijners. Hij meldt zich aan en inspireert onder andere de jonge verpleegster Hanna Richter om er ook flink de schouders onder te zetten.</p> <p>In een stad waar de Eerste Wereldoorlog diepe wonden heeft achtergelaten, waar de Spaanse griep heerst en armoede om zich heen grijpt, waar de nog jonge Weimarrepubliek ten onder dreigt te gaan aan nationalistisch geweld, wordt het personeel van Waldfriede geconfronteerd met talloze problemen. Maar ze zijn vastbesloten een veilige haven te zijn voor de bewoners van hun stad ? wat de roerige politieke tijden hun ook voorschotelen.</p> <p><strong>In de pers</strong></p> <p>?Bomann lezen is genieten en dan met smart wachten op het volgende deel.? De Telegraaf</p> <p>?Ideaal recept voor een bestseller.? NRC Handelsblad</p> <p>?Dat ze pageturners kan schrijven heeft Corina Bomann ruimschoots bewezen.? Nederlands Dagblad</p>
Prijs
€ 9,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Corina Bomann
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
De Jasmijnzussen

ISBN: 9789022583852


Bekijk boek

Nieuw (4)
vanaf € 12,99
Tweedehands (3)
vanaf € 13,99
Het Vlindereiland

ISBN: 9789049203474


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,99
Tweedehands (4)
vanaf € 13,99
Nieuw (4)
vanaf € 17,99
Tweedehands (1)
€ 12,99