> > > > > wagenborg-100-jaar

Gerrit De Boer - Wagenborg 100 Jaar

Het boek Wagenborg 100 Jaar van de auteur Gerrit De Boer is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wagenborg 100 Jaar" is tweedehands te koop vanaf € 29,10 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,10 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789060130766
   
Soort boek
Hardcover


WAGENBORG 100 JAAR<br /><br />Transport over water, wadden en wegen Tien jaar nadat hij als schipper eigenaar met de tjalk "Broedertrouw" naar zee was gegaan, vestigde Egbert Wagenborg zich in Delfzijl. Eerst als scheepsbevrachter, later onder meer ook als eigenaar van sleepboten en passagiersschepen. Uit al deze activiteiten groeide een bedrijf, dat zich in de<br />loop van honderd jaar een eigen plaats op de Europese transportmarkt verwierf.<br />WAGENBORG 100 JAAR - "Transport over water, wadden en wegen" schetst de persoon van de charismatische grondlegger van het bedrijf en daarnaast een beeld van de vele - soms onverwachte initiatieven die hij ontplooide. In het boek wordt ook veel aandacht geschonken aan de volgende generaties familieleden, die hem in de loop<br />van een eeuw als directeur in het familiebedrijf opvolgden. Tal van gebeurtenissen en tot leven gebrachte archiefstukken schetsen een beeld van een eeuw marktgericht ondernemersschap. Humor was een essentieel bestanddeel van de arbeidsverhoudingen in het bedrijf. Tal van - vermakelijke - anekdoten getuigen daarvan.<br />Tot de Tweede Wereldoorlog was Wagenborg in hoofdzaak een makelaars- en bevrachtingskantoor. Daarnaast bleven de passagiers- en sleepdiensten onverbrekelijk aan het bedrijf verbonden. Vanaf de jaren vijftig begon het bedrijf zich<br />ook nadrukkelijk als zeevaartrederij te manifesteren. Dit mondde uit in een grote en flexibel inzetbare vloot zeeschepen, die inmiddels mondiaal opereert. Vanaf medio jaren tachtig kon middels overnames van wegtransportbedrijven een sterke invulling worden gegeven aan de mogelijkheden van een allround logistieke<br />dienstverlener. De oprichter en zijn opvolgers verstonden de tekenen des tijds en speelden tijdig in op nieuwe ontwikkelingen. Het resultaat is een moderne, veelzijdige onderneming, die anno 1998 in binnen- en buitenland actief<br />is op het gebied van transport en logistiek over water, wadden en wegen.
Prijs
€ 29,10
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Gerrit De Boer
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,95
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,95
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,95