> > > > > aan-tafel-bij-au-bon-coin

Helma Bongenaar - Aan Tafel Bij Au Bon Coin

Het boek Aan Tafel Bij Au Bon Coin van de auteur Helma Bongenaar is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Aan Tafel Bij Au Bon Coin" is tweedehands te koop vanaf € 29,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789082877113
   
Soort boek
Hardcover


Dit boek neemt je mee naar de wereld van Helma Bongenaar waarin alles draait om smaak. Waar je met alle egards ontvangen wordt en de tafel rijk gedekt is. Nederlandse en de Franse keuken naadloos in elkaar over gaan en feesten uitbundig gevierd worden. Waar gebruikte materialen een beter leven krijgen en waar koken en interieur hand in hand gaan. Bovendien draait alles in 'Aan tafel bij Au Bon Coin' om de letter A. Van Aardappel tot Avocado, van Apéritif tot Alledaags, van de Ardèche tot Amsterdam. Helma Bongenaar heeft haar sporen verdient als decorateur, stylist en ontwerper. Al jaren organiseert zij proeverijen in haar stijlvolle keuken èn ver daarbuiten.
Prijs
€ 29,90
Bekijk boek