> > > > > hoe-dan-serie-oneindig-veel-invloed

Hielke Boersma - Hoe Dan? Serie - Oneindig Veel Invloed

Het boek Hoe Dan? Serie - Oneindig Veel Invloed van de auteur Hielke Boersma is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Hoe Dan? Serie - Oneindig Veel Invloed" is tweedehands te koop vanaf € 43,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 43,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789493355125
   
Soort boek
Hardcover


Als OR-lid wil je invloed uitoefenen op het beleid en de besluitvorming van de organisatie. Soms loopt het alleen niet zo soepel als je wenst: je doet werk voor twee terwijl anderen nietsdoen, er stapt wéér een collega uit de OR en niemand stelt zich kandidaat, je krijgt moeilijk contact met de achterban en het overleg met de bestuurder verloopt stroef. In dergelijke situaties kun je als OR minder invloed uitoefenen. Hoe los je dit op? In dit boek krijg je van OR-expert Hielke Boersma een juridisch en weten- schappelijk onderbouwd stappenplan, waarmee jij als OR-lid meer en eenvoudiger invloed hebt op voor jullie belangrijke besluiten. Zo werk je aan een efficiënt werkende OR, een goede taakverdeling, altijd kandidaten op de wachtlijst en een directie die jullie serieus neemt omdat jij je OR-werk serieus doet. Je krijgt concrete antwoorden op belangrijke vragen, zoals: - Hoe blijft de OR onafhankelijk als georganiseerde tegenspraak? - Hoe kan je de achterban inzetten voor de doelen van de OR? - Hoe hou je grip op het overleg? - Hoe organiseer je het vastleggen van afspraken en besluitvorming? - Hoe handel je als afspraken niet nagekomen worden? Op deze manier wordt het steeds leuker om het OR-werk te doen en heb je als OR oneindig veel invloed. Inclusief online bonusmateriaal (voorbeelddocumenten, afbeeldingen, etcetera) om direct zelf mee aan de slag te gaan! OVER DE AUTEUR Hielke Boersma, OR-expert, jurist en breinfan, is al meer dan 15 jaar actief als trainer voor ondernemingsraden en is de oprichter van HBU Training en Advies. Hielke ontdekte als jurist dat hoe meer je vasthoudt aan de wet, hoe verder partijen vaak van elkaar af komen te staan. Dat is niet de bedoeling van medezeggenschap, vindt hij. In meerdaagse trainingen, adviestrajecten en jaarprogramma’s begeleidt hij OR’s met zijn unieke methode, die geen millimeter van de wet afwijkt maar garant staat voor samenwerking, een goed gesprek en praktische handvatten. Zijn missie is om OR-leden met plezier, creativiteit en zelfontplooiing de mooiste resultaten te laten bereiken, met als resultaat: oneindig veel invloed! RECENSIE: ‘Het vijfstappenplan in dit boek geeft inzicht in een werkwijze om oneindig veel invloed te kunnen uitoefenen.’ Loe Sprengers, Advocaat bij Sprengers Advocaten
Prijs
€ 43,90
Bekijk boek