> > > > > de-dood-in-cantates-van-js-bach

Ignace Bossuyt - De Dood In Cantates Van J.S. Bach

Het boek De Dood In Cantates Van J.S. Bach van de auteur Ignace Bossuyt is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Dood In Cantates Van J.S. Bach" is tweedehands te koop vanaf € 29,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462700109
   
Soort boek
Paperback


Bachs cantates over doodsangst en doodsverlangen. In Bachs leven en werk is de dood alomtegenwoordig. De Duitse theoloog en reformator Maarten Luther predikte dat de gelovige in het uur van de dood, hoe pijnlijk ook, zeker kon zijn van de verlossing. De stervende moest vooral getroost worden om vervolgens in vrede en vreugde de overgang te kunnen maken naar de vereniging met Christus. In een aantal van zijn cantates verklankt Bach treffend de dualiteit tussen doodsangst en doodsverlangen. Ignace Bossuyt neemt de lezer mee langs een tiental van deze prachtige en ontroerende werken, van de Actus Tragicus Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit (BWV 106) uit 1707/1708 tot de Trauer-ode La? F?rstin, la? noch eine Strahl (BWV 198) daterend van 1727, en belicht zo de thematiek van de dood bij Bach.
Prijs
€ 29,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Ignace Bossuyt
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Boccherini

ISBN: 9789058262011


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 10,00
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 47,99