> > > > > drukdecors-op-maastrichts-aardewerk

Marierose Bogaers - Drukdecors Op Maastrichts Aardewerk

Het boek Drukdecors Op Maastrichts Aardewerk van de auteur Marierose Bogaers is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Drukdecors Op Maastrichts Aardewerk" is tweedehands te koop vanaf € 32,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 32,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789074213042
   
Soort boek
Paperback


Drukdecors op Maastrichts aardewerk 1850-1900<br />is het eerste omvangrijke boek over het meest kenmerkende type aardewerk dat in Nederland in de tweede helft van de negentiende eeuw werd vervaardigd door grote Maastrichtse bedrijven zoals Petrus Regout en de Société Céramique. Behalve de techniek van het machinaal bedrukken van serviesgoed en de relaties met toonaangevende Engelse bedrijven en graveurs uit Staffordshire, wordt uitvoerig ingegaan op het ontstaan en de ontwikkeling van de Maastrichtse<br />aardewerknijverheid. De vele nieuwe gegevens die in dit boek zijn opgenomen, zijn grotendeels gebaseerd op onderzoek in het historisch archief van de huidige N.V. Koninklijke Sphinx.
Prijs
€ 32,50
Bekijk boek