> > > > > stotteren-en-stottertherapie-bij-heel-jonge-kinderen

Ronny Boey - Stotteren En Stottertherapie Bij Heel Jonge Kinderen

Het boek Stotteren En Stottertherapie Bij Heel Jonge Kinderen van de auteur Ronny Boey is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Stotteren En Stottertherapie Bij Heel Jonge Kinderen" is tweedehands te koop vanaf € 46,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 46,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033452888
   
Soort boek
Paperback


Stotteren begint op heel jonge leeftijd. Als het spreken van jonge kinderen symptomen vertoont van de ontwikkeling van stotteren, is preventieve hulpverlening aangewezen. De indicatie, ­ver­ant­woor­ding en methodiek van de hulpverlening worden in dit boek beschreven en geïllustreerd met voorbeelden uit de behandeling.<br/>Dit boek is bedoeld voor logopedisten die zich specialiseren in stotteren of als stottertherapeuten functioneren. Het richt zich ook tot dokters die de resultaten uit klinisch onderzoek voor stotteren en de behandelplannen dienen te beoordelen. Ook voor andere geïnteresseerden: leerkrachten kleuteronderwijs, CLB-medewerkers, psy­chologen, pedagogen en ouders van jonge stotterende kinderen verheldert het boek eveneens de ontwikkeling en behandeling van jonge stotterende kinderen.<br/>
Prijs
€ 46,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Ronny Boey
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 68,74