> > > > > van-a-tot-ggz-leven-met-chronische-hoofdpijn

Alexandra De Bruijnkofman - Van A Tot Ggz - Leven Met Chronische Hoofdpijn

Het boek Van A Tot Ggz - Leven Met Chronische Hoofdpijn van de auteur Alexandra De Bruijnkofman is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Van A Tot Ggz - Leven Met Chronische Hoofdpijn" is nieuw te koop vanaf € 46,95 bij Bol.com. "Van A Tot Ggz - Leven Met Chronische Hoofdpijn" is tweedehands te koop vanaf € 13,90 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 46,95 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 13,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Van A Tot Ggz - Leven Met Chronische Hoofdpijn

Type: Paperback
ISBN: 9789031382828
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 46,95
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789031348466
   
Soort boek
Paperback


Een kwart van alle Nederlanders heeft minstens één dag per week last van hoofdpijn; ruim een half miljoen mensen lijdt zelfs dagelijks aan hoofdpijn. Chronische hoofdpijnen – zowel spanningshoofdpijn als migraine – verminderen de kwaliteit van leven aanzienlijk. De pijn heeft een grote impact op vrijwel alle aspecten van je dagelijkse leven en belemmert je in je werk en sociale activiteiten. Dit gaat vaak gepaard met emotionele problemen, waardoor ook de naaste omgeving onder de kwaal gebukt gaat. Kortom: lijden aan chronische hoofdpijn zet je leven op zijn kop.<br /><br />Leven met chronische hoofdpijn laat zien dat aan de basis van chronische hoofdpijn een lichamelijke overgevoeligheid ligt. Het lichaam kan door een scala aan factoren zodanig worden geprikkeld dat de hoofdpijn wordt uitgelokt of in stand wordt gehouden.<br />Dit boek helpt je te ontdekken welke factoren bij jou een rol spelen en geeft je 'gereedschap' om er anders mee om te gaan. Hierdoor is het mogelijk de hoofdpijn aanzienlijk terug te brengen. Een bijgeleverde cd met ontspanningsoefeningen maakt het nog gemakkelijker om zelf aan de slag te gaan.<br /><br />Leven met chronische hoofdpijn verschijnt in de boekenreeks Van A tot ggZ.
Prijs
€ 13,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Alexandra De Bruijnkofman
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Hoofdpijn Te Lijf

ISBN: 9789076141015


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 18,00
Tweedehands (1)
€ 14,90
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 37,95