> > > > > vrouwen-met-een-iq

Brusselmans - Vrouwen Met Een Iq

Het boek Vrouwen Met Een Iq van de auteur Brusselmans is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Vrouwen Met Een Iq" is tweedehands te koop vanaf € 18,06 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 18,06 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789053333594
   
Soort boek
Paperback


<p><br />'Ze dooft haar sigaret. Ik vraag haar of ze de as uit de asbakken wil verzamelen in een plastic zak. Ze vraagt waarom. Ik zeg haar dat ik een asverzamelaar ben. Ze vraagt weer: "Waarom?" Ik zeg haar dat ik dat niet weet. Dat ik, zomaar, as verzamel.' Het leven van een rijke, hoogbegaafde drummer en asverzamelaar wordt grotendeels bepaald door zijn relaties met meisjes en vrouwen. Erotiek en seksualiteit spelen in deze relaties geen geringe rol, maar nog belangrijker is het filosofische niveau van de verhoudingen. Daarbij ligt de nadruk op de functie van een goed gesprek, zowel over de alledaagse als over de diepere aspecten van het bestaan. Hierin laat de hoofdpersoon zich kenmerken als een sociaal voelende figuur, en niet te vergeten als een feminist pur sang. Tot het moment dat een van de meisjes verdwijnt en de warme, begrijpende ik-figuur wordt aangewezen als het brein achter de vermissing. Het onderzoek dat volgt verloopt opmerkelijk moeizaam.</p>
Prijs
€ 18,06
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057136849
   
Soort boek
Pocket


<p>Ze dooft haar sigaret. Ik vraag haar of ze de as uit de asbakken wil verzamelen in een plastic zak. Ze vraagt waarom. Ik zeg haar dat ik een asverzame- laar ben. Ze vraagt weer: 'Waarom?' Ik zeg haar dat ik dat niet weet. Dat ik, zomaar, as verzamel.</p> <p>Het leven van een rijke, hoogbegaafde drummer en asverzamelaar wordt grotendeels bepaald door zijn relaties met meisjes en vrouwen. Erotiek en seksualiteit spelen in deze relaties geen geringe rol, maar nog belangrijker is het filosofische niveau van de verhoudingen.</p> <p>Met Vrouwen met een IQ bewijst Brusselmans op- nieuw dat hij niet alleen een vrouwenliefhebber maar ook een vrouwenkenner is. Ontelbare lezers en lezeressen zullen hem hiervoor eeuwig dank- baar zijn.</p> <p>'Overdrijving en herhaling zijn de sterkste wapens waarmee Brusselmans de lezer steeds weer aan het lachen krijgt.' NOORDHOLLANDS DAGBLAD</p>
Prijs
€ 29,95
Bekijk boek