> > > > > wat-mij-betreft-c-brokken

Corry Brokken - Wat Mij Betreft - C. Brokken

Het boek Wat Mij Betreft - C. Brokken van de auteur Corry Brokken is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wat Mij Betreft - C. Brokken" is tweedehands te koop vanaf € 43,35 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 43,35 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789041330949
   
Soort boek
Paperback


Corry Brokken vervult voor velen een voorbeeldfunctie. Het is haar gelukt in haar carri?re tot twee keer toe de top te bereiken, eerst als zangeres en later als rechter. Ondanks alle succes verliep haar priv?-leven niet altijd even probleemloos, maar steeds had Brokken de energie om door te gaan en zo nodig ingrijpende beslissingen te nemen. <br />Ze werd geboren in Breda, als oudste van vier kinderen in een katholiek middenstandsgezin. Haar eerste liefde waren de muziek en het theater, en in korte tijd lag in binnen- en buitenland het publiek aan haar voeten. Een van de hoogtepunten was het jaar 1957 toen zij het Eurovisie Songfestival won. <br />De grote ommekeer kwam toen Corry Brokken, toen 43 jaar, abrupt en tot ieders verbazing haar zangcarri?re be?indigde en rechten ging studeren. Na succesvol advocaat te zijn geweest werd ze zelfs rechter. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en nog ??n keer maakte ze een comeback als zangeres. <br />In schrijven heeft Corry Brokken een nieuwe passie gevonden. Met hart en ziel werkte zij aan deze memoires, waarin ze wil laten zien wie de werkelijke Corry Brokken is. Zij windt er geen doekjes om: de ruzies thuis met haar vader, haar liefdesaffaires, haar studie en het gevecht met de media hebben haar gemaakt tot de vrouw die zij is. 'Wat mij betreft' is een onomwonden boek van eer gepassioneerde vrouw met vechtlust en talent. <br />Corry Brokken (Breda, 1932) leidt als dagvoorzitter verschillende seminars en forums. Met 'Wat mij betreft' maakt zij haar debuut als schrijfster. Voor Margriet verzorgt Brokken een column over gebeurtenissen uit haar rechtersperiode. <br />"Openhartig en met een scherp oog voor details." NRC Handelsblad
Prijs
€ 43,35
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Corry Brokken
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 7,25