> > > > > capitool-reisgidsen-kenia

Philip Briggs - Capitool Reisgidsen - Kenia

Het boek Capitool Reisgidsen - Kenia van de auteur Philip Briggs is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Capitool Reisgidsen - Kenia" is tweedehands te koop vanaf € 29,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789047518099
   
Soort boek
Hardcover


<br /><br />De Grote Vijf<br /><br />Met zijn overweldigende natuur, uitbundige dierenleven, schitterende tropische kustlijn en veelzijdige, gevarieerde bevolking heeft Kenia zijn bezoekers veel te bieden. Spannende safari's op de uitgestrekte savannen in de Great Rift Valley zijn de grootste trekkers, met de Grote Vijf - luipaard, leeuw, olifant, neushoorn en buffel. Een tweede attractie is de tropische kust met zijn witte zandstranden met palmen en een azuurblauwe zee.<br /><br /> De Capitool Reisgids Kenia<br /><br /> In de reisgids Kenia is het land opgedeeld in acht gebieden. Elk gebied wordt in een apart hoofdstuk beschreven. Ieder hoofdstuk bevat foto's, illustraties en kaarten, opengewerkte tekeningen, driedimensionale beelden en plattegronden van de belangrijkste bezienswaardigheden. Met ook de hoogtepunten en kaarten van de nationale parken en een safari- en veldgids.
Prijs
€ 29,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Philip Briggs
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 18,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 15,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 24,99
Tweedehands (0)