> > > > > mediterraan-koken-onder-de-5-euro

Tine Bral - Mediterraan Koken Onder De 5 Euro

Het boek Mediterraan Koken Onder De 5 Euro van de auteur Tine Bral is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mediterraan Koken Onder De 5 Euro" is tweedehands te koop vanaf € 16,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057203688
   
Soort boek
Paperback


Voor haar derde boek in deze succesreeks, ging Tine Bral op zoek naar budgetvriendelijke recepturen uit de mediterrane keuken. <br /><br />De keukens uit Zuid-Europa zijn immens populair bij ons. Pasta???s, slaatjes, vis- en vleesgerechten uit het Middellandse Zeegebied zijn heerlijk, en door hun bereiding met olijfolie ook goed voor de gezondheid. Maar ook voor onze portemonnee zijn deze gerechten een weldaad. Voor minder dan 5 euro zet je een heerlijke maaltijd op tafel. Tine Bral bewijst ook deze keer dat lekker koken echt niet duur hoeft te zijn. <br /><br />http://www.linkeroeveruitgevers.be/boeken/p/detail/mediterraan-koken-onder-de-5-euro
Prijs
€ 16,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Tine Bral
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 12,99
Tweedehands (1)
€ 8,45
Lekker Dichtbij

ISBN: 9789020950458


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 8,20
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 15,42