> > > > > de-schatten-van-de-tempel

Bunk - De Schatten Van De Tempel

Het boek De Schatten Van De Tempel van de auteur Bunk is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Schatten Van De Tempel" is tweedehands te koop vanaf € 68,10 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 68,10 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789061536635
   
Soort boek
Hardcover


De geschiedenis van de vrijmetselarij en haar maatschappelijke inzet. <br /><br />Sedert vele jaren is het Belgisch Museum van de Vrijmetselarij een venster van de ma?onnerie naar de buitenwereld. In dit prachtig ge?llustreerd werk wordt een selectie van de mooiste en interessantste stukken van de verzameling voorgesteld en historisch gesitueerd door een groep experts onder leiding van historicus Jeffrey Tyssens. Aandacht wordt besteed aan de geschiedenis van de vrijmetselarij en haar maatschappelijke inzet, inclusief de intrede van de vrouwen in de vrijmetselarij; de werking en de symboliek van de loges, de gebouwen en hun versiering; de rol van de Brusselse loges in het ontstaan van de ULB wordt geschetst; het antima?onnisme tijdens de oorlogsjaren komt eveneens aan bod.<br /><br />Dankzij een speciale fotografische campagne worden al deze thema's en nog vele andere rijkelijk ge?llustreerd, niet zelden met onuitgegeven materiaal.
Prijs
€ 68,10
Bekijk boek