ISBN: 9781574865806
Bekijk boek
Het boek Ruiters Op Het Vale Paard van de auteur Bunn is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Ruiters Op Het Vale Paard" is tweedehands te koop vanaf € 5,00 bij www.deboekenhoeve.nl.
![]() |
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl |
T. Davis Bunn | roman | historisch | na het uiteen vallen van de Sowjetunie. Nu de Sovjet-Unie is uiteengevallen, lokken verschillende militante islamtische regiems Russische kernfysici tegen hoge beloningen naar hun land en proberen zij radio-actief materiaal te smokkelen. De voornaamste smokkelroute loopt via de Kaukasus: de onrustige republiek Tsetsjenië vormt het decor. Daar werkt ook Wade Waters, een verpleger, door een christelijke hulporganisatie naar het oorlogsgebied uitgezonden voor humanitaire hulp. Hij raakt als gijzelaar begrokken bij de wapensmokkel en belandt uiteindelijk in Amman, Jordanië.Bij de Engelse ambassade in Amman is de Amerikaanse Allison Taylor gestationeerd als 'undercover', belast met de opsporing van de smokkelaars van het radio-actieve 'Red Mercury', met de hulp van haar chef en peetoom Cyril Price. De levens van Wade en Allison kruisen elkaar in de havenstad Aqaba aan de Rode Zee. Deze roman houdt de lezer van begin tot eind in een ademloze spanning gevangen. T. Davis Bunn werkte vele jaren voor grote internationale bedrijven en bezocht meer dan 40 landen in Europa. Hij woont nu als schrijver in Oxford.ISBN: 9789024222056 Paperback - Uitgeverij Kok - Kampen - 1995 - 286 pag. Gebruikte softcover in zeer goede staat.
|
Prijs
€ 5,00 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789024222056
Soort boek
Paperback Nu de Sovjet-Unie is uiteengevallen, lokken verschillende militante islamitische regiems Kussische keriifysici tegen hoge beloningen naar hun land en proberen zij radio-actief materiaal te smokkelen. De voornaamste smokkelroute loopt via de Kaukasus: de onrustige republiek Tsjetsjenië vormt het decor. Daar werkt ook Wade Waters, een verpleger, door een christelijke hulporganisatie naar het oorlogsgebied uitgezonden voor humanitaire hulp. Hij raakt als gijzelaar betrokken bij de wapensmokkel en belandt uiteindelijk in Amman, Jordanië. Bij de Engelse ambassade in Amman is de Amerikaanse Allison Taylor gestationeerd als 'undercover', belast met de opsporing van de smokkelaars van het radio-actieve 'Red Mercury, met de hulp van haar chef en peetoom Cyril Price. De levens van Wade en Allison kruisen elkaar in de havenstad Aqaba aan de Kode Zee... Deze roman houdt de lezer van begin tot eind in een ademloze spanning gevangen.
|
Prijs
€ 8,99 |
Bekijk boek |