Drost, Julia - Voor Altijd Verbonden
Het boek Drost, Julia - Liefhebben Is Thuiskomen van de auteur Burgers is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Drost, Julia - Liefhebben Is Thuiskomen" is tweedehands te koop vanaf € 3,00 bij www.deboekenhoeve.nl.
![]() |
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl |
Julia Burgers-Drost | roman | streekverhaal | VCL-serie. Dit is een familieroman, die zich afspeelt in de Tweede Wereldoorlog, met een aanloopje in de crisistijd van de jaren dertig. Binnen de context van het gezin beleeft Alet Klomp, de hoofdpersoon, armoe, verlies, ziekte, evacuatie, jodenvervolging en verzet. Dit laatste aspekt wordt heroi¨sch belicht. Na verlies en twijfel volgt zij haar hart, en ervaart dat als ‘thuiskomen’. ISBN: 9789024219650 Gebonden - Kok-VCL - Kampen - 1994 - 216 pag.Gebruikte hardcover met stofomslag in zeer goede staat (rug verkleurd).
|
Prijs
€ 3,00 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl |
Julia Burgers-Drost | een hart ontdekt zichzelf | roman | streekverhaal. Nicolien worstelt van jongs af aan met haar negatieve zelfbeeld. Dat wordt gecontinueerd in haar eerste baan in een damesmodezaak. Intussen tekent ze, ook al vanaf haar jeugd, modeontwerpen, waar ze veel vreugde aan beleeft, en die haar uiteindelijk op een ander spoor zullen zetten. Maar eerst vervangt ze haar cheffin en solliciteert aansluitend naar een gelijkwaardige baan, opzetjes voor een positievere kijk op zichzelf. Hoe labiel dat evenwicht is en hoe dwangmatig haar handelen, blijkt zowel in de nieuwe werkkring als wanneer ze haar grote liefde ontmoet. ISBN: 9789020526653 Gebonden - Uitgeverij Westfriesland - Kampen - 2003 - 222 pag.Gebruikte hardcover met stofomslag in zeer goede staat.
|
Prijs
€ 3,00 |
Bekijk boek |