> > > > > het-juiste-medicijn-2015

Henk Buurma - Het Juiste Medicijn 2015

Het boek Het Juiste Medicijn 2015 van de auteur Henk Buurma is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Juiste Medicijn 2015" is tweedehands te koop vanaf € 10,75 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,75 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059513327
   
Soort boek
Hardcover


HET JUISTE MEDICIJN - EDITIE 2015 We boffen met de moderne geneesmiddelen; voor veel kwalen en ziektes is een medicijn beschikbaar. Maar ieder medicijn heeft zijn keerzijde, en lang niet ieder middel is voor uw situatie het beste. Dit boek beschrijft van vele honderden medicijnen wat je eraan hebt en welke bijwerkingen je onder meer kunt verwachten. In deze nieuwe, uitgebreide editie van Het juiste medicijn zijn ook veel zelfzorgmiddelen opgenomen. Kritische en betrouwbare informatie, en een uitkomst voor iedereen die wil weten wat hij slikt.
Prijs
€ 10,75
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Henk Buurma
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 26,95
Nieuw (1)
€ 19,00
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 8,65