> > > > > de-magische-wereld-van-alzheimer

Huub Buijssen - De Magische Wereld Van Alzheimer

Het boek De Magische Wereld Van Alzheimer van de auteur Huub Buijssen is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "De Magische Wereld Van Alzheimer" is tweedehands te koop vanaf € 16,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 16,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789000345748
   
Soort boek
Paperback


<p><strong>De magische wereld van Alzheimer</strong></p> <p>Mensen met dementie hebben verlangens als iedereen, maar uiten ze anders dan voorheen. Aan de hand van vaak persoonlijke verhalen onthult Huub Buijssen, wiens beide ouders dement werden, welk rijk gevoelsleven schuilgaat achter vreemde uitspraken of lastige gedragingen van dementerende mensen.</p> <p>De auteur maakt duidelijk hoe behoeftes van dementerenden en verzorgers kunnen botsen en hoe hier een uitweg in gevonden kan worden. Met direct toepasbare tips wordt het leven met en zorgen voor iemand met dementie lichter, aangenamer en vreugdevoller. Een klassieker, nu geactualiseerd met de nieuwste onderzoeksresultaten.</p>
Prijs
€ 16,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789000305049
   
Soort boek
Paperback


Mensen met dementie of alzheimer hebben behoeften en verlangens als iedereen, maar uiten ze alleen anders dan voorheen. Aan de hand van vaak persoonlijke ervaringen onthult Huub Buijssen, wiens beide ouders dement werden, welk rijk gevoelsleven schuilgaat achter vreemde uitspraken en lastige gedragingen van dementerende mensen. De auteur maakt ook duidelijk hoe verlangens en behoeftes van dementerenden en verzorgers kunnen botsen en hoe hier een uitweg in gevonden kan worden. Liefde en verlangen kan zich uiten in boosheid en agressiviteit, angst in ontkenning en claimend gedrag, verdriet in opschepperij. Huub Buijssen geeft praktische en direct toepasbare tips waarmee het leven met en zorgen voor iemand met dementie lichter, aangenamer en vreugdevoller wordt.
Prijs
€ 33,64
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Huub Buijssen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 20,95
Tweedehands (2)
vanaf € 12,45
Nieuw (2)
vanaf € 24,75
Tweedehands (1)
€ 16,50
Nieuw (1)
€ 23,90
Tweedehands (1)
€ 23,90