> > > > > red-star-line-antwerpen-18731934

Clement Caremans - Red Star Line Antwerpen 1873-1934

Het boek Red Star Line Antwerpen 1873-1934 van de auteur Clement Caremans is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Red Star Line Antwerpen 1873-1934" is tweedehands te koop vanaf € 37,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 37,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789063066444
   
Soort boek
Hardcover


Met hun hele hebben en houden in enkele koffers,nemen miljoenen mensen vanaf 1800 de boot naar Amerika. De nieuwe wereld is het beloofde land voor wie zoekt naar geluk en een beter bestaan. Tussen 1873 en 1934 brengen oceaanstomers ongeveer twee miljoen landverhuizers, avonturiers en gelukszoekers vanuit Antwerpen naar de overkant. De overtocht begint voor heel veel mensenin de gebouwen van de Red Star Line, in de oude haven van Antwerpen.Het Red Star Line Museum en het bijbehorende boek vertellen het verhaal van miljoenen Europeanen die alles durven achterlaten en vertrekken, op zoek naar een beter leven. Het is een verhaal over hoge verwachtingen en diepe teleurstellingen, over hoop en slapeloze nachten. Je treedt in de voetsporenvan mensen die je voorouders hadden kunnen zijn. Of die dat misschien ook zijn. Je reist met hen mee, van overal in Europa, met de trein naar Antwerpen, door de stad naar Amerika.
Prijs
€ 37,50
Bekijk boek