> > > > > de-glazen-kooi

Nicholas Carr - De Glazen Kooi

Het boek De Glazen Kooi van de auteur Nicholas Carr is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Glazen Kooi" is tweedehands te koop vanaf € 14,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben De Glazen Kooi ook gevonden geschreven door andere auteurs:

De Glazen Kooi

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789491845345
   
Soort boek
Paperback


TomTom berekent de route, Google beantwoordt onze vragen en Facebook herinnert ons aan verjaardagen. We besteden steeds meer denktaken uit aan computers. Ze kunnen het beter en sneller, en het maakt onze levens een stuk gemakkelijker. Toch?<br /><br />In De glazen kooi toont Nicholas Carr dat dit uitbesteden van denkwerk ook onverwachte effecten heeft. We worden bevrijd van een terugkerende mentale oefening, maar leren daardoor ook steeds minder. Weet een piloot straks nog wel hoe hij zelf een vliegtuig bestuurt? Wat gebeurt er als een arts meer op medische software vertrouwt dan op zijn gezond verstand? En dat is niet het enige: algemene menselijke talenten zoals creativiteit, scherpzinnigheid en nieuwsgierigheid blijken op allerlei manieren vervlochten met taken die we steeds vaker aan computers en robots overlaten.<br /><br />Op meeslepende wijze en aan de hand van talloze voorbeelden biedt Nicholas Carr een nieuwe kijk op de huidige, moderne maatschappij. Als een van de eersten signaleert hij wat automatisering met ons doet, als mens en als samenleving: het brengt ons welvaart en gemak, maar cre?ert ook een glazen kooi die ons beperkt.<br /><br />Nicholas Carr is een van de meest toonaangevende denkers op het gebied van nieuwe media en technologie. Hij schreef Het ondiepe, 'Is Google making us stupid?' en is journalist voor o.a. The New York Times, The Wall Street Journal en Wired.
Prijs
€ 14,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Nicholas Carr
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Big Switch

ISBN: 9780393345223


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 16,14
Tweedehands (0)
Utopia Is Creepy

ISBN: 9780393354744


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 23,95
Tweedehands (0)
Glass Cage

ISBN: 9780099597452


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,99
Tweedehands (0)