> > > > > gekookte-kikker-pap

Peter Camp - De Gekookte Kikker

Het boek De Gekookte Kikker van de auteur Peter Camp is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Gekookte Kikker" is tweedehands te koop vanaf € 8,75 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,75 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025420727
   
Soort boek
Paperback


<p>Laat zien hoe je metaforen kunt toepassen in de praktijk van en het denken over organisatieverandering.<br />'De gekookte kikker' van Peter Camp en Funs Erens is een bron van inspiratie voor managers op alle niveaus. Deze verzameling dierenmetaforen, afkomstig uit een grote verscheidenheid van bronnen, is een ideaal startpunt voor (her)overwegingen over bedrijfscultuur, menselijke verhoudingen en organisatieverandering. Geordend volgens de door Peter Camp ontwikkelde matrixmethode, zijn deze metaforen - het zijn er inmiddels vierhonderd! - zo gepresenteerd dat alle aspecten van het leven en werken in een organisatie aan bod komen, van tastbare concepten als training en honorering, tot meer abstracte als vitaliteit en rebellie. 'De gekookte kikker' is voor mensen die verandering handen en voeten willen geven; die de organisatie een warm hart toedragen. Het laat zien hoe je metaforen kunt toepassen in de praktijk van en het denken over organisatieverandering.</p>
Prijs
€ 8,75
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Peter Camp
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 29,95
Tweedehands (1)
€ 21,70
Nieuw (1)
€ 12,79
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 78,00
Tweedehands (0)