> > > > > phillis-wheatley-het-slavenmeisje-dat-schrijfster-werd

Simonetta Carr - Phillis Wheatley Het Slavenmeisje Dat Schrijfster Werd

Het boek Phillis Wheatley Het Slavenmeisje Dat Schrijfster Werd van de auteur Simonetta Carr is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Phillis Wheatley Het Slavenmeisje Dat Schrijfster Werd" is tweedehands te koop vanaf € 14,95 bij www.deboekenhoeve.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 14,95 bij www.deboekenhoeve.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl
Simonetta Carr | jeugd | leven van Jonathan Edwards. Christelijke biografieën voor jonge lezers.  In 1761 ging het Afrikaanse meisje Phillis in Amerika van boord van een slavenschip. Phillis leerde al snel na haar aankomst de Bijbel lezen. Ze kreeg ook les in aardrijkskunde en geschiedenis. Toen ze dertien jaar was schreef ze een gedicht dat in een bekende krant werd geplaatst. Zes jaar later werden haar mooiste gedichten in een dichtbundel uitgegeven. Daarmee werd Phillis de eerste Afrikaans-Amerikaanse auteur van wie een boek verscheen. Phillis schrijft in haar gedichten dat iedereen recht heeft op vrijheid. Niemand mag vergeten dat alle mensen, zwart en wit, dezelfde Schepper hebben. Phillis vertrouwde erop dat God een bedoeling had met haar leven. Tegelijk kwam ze op voor rechtvaardigheid en voor het geluk van haar naasten. Ruim 250 jaar later is haar leven nog steeds een inspirerend voorbeeld voor jong en oud. SIMONETTA CARR (de schrijfster) is geboren in Italië en heeft in verschillende culturen gewerkt. Als lerares van de basisschool heeft zij haar eigen  acht kinderen thuis les gegeven. Ze heeft voor kranten en tijdschriften van over de hele wereld geschreven, en heeft werken van diverse christelijke auteurs vertaald in het Italiaans. Tegenwoordig woont zij met haar man Thomas en haar familie in San Diego (USA). Zij is daar lid en lerares aan de  zondagschool van de Christ United Reformed Church. ISBN: 9789087186982 Gebonden - Uitgeverij De Banier - 72 pag.
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Simonetta Carr
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Jonathan Edwards

ISBN: 9789490165352


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 16,95
Tweedehands (1)
€ 16,95
John Bunyan

ISBN: 9789490165369


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 17,01
Tweedehands (1)
€ 16,95
Luther, Maarten

ISBN: 9789490165406


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 16,95
Tweedehands (0)