> > > > > gebelgd-in-amsterdam

Myriam Ceriez - Gebelgd In Amsterdam

Het boek Gebelgd In Amsterdam van de auteur Myriam Ceriez is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Gebelgd In Amsterdam" is tweedehands te koop vanaf € 13,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789022308431
   
Soort boek
Paperback


<p>Vlamingen zijn doemdenkers en zeurkousen. Zelfs in een schitterende blauwe lucht gaan ze speuren naar donkere regenwolken. Vlaam- se kroegen zijn eindeloos lang open. Vlaamse kroegpraat gaat over de Structuren waar niet aan te tornen valt en over de Genie?n die zich te pletter lopen tegen die muur van Structuren en over hoeveel beter het bij een ander is. Met een masochistisch genoegen fokken Vlamingen het eigen minderwaar- digheidscomplex. Vlamingen zijn nestbevuilers.</p> <p>Hollanders weten wel beter. Naar buiten toe draagt de Hollander het imago uit van een klein-dapper-progressief land dat in het koor van de Groten gehoord mag worden. Naar binnen toe is de Hollander al even ingenomen met zichzelf. De Hollander is chauvinistisch, pretentieus, hij is een betweter, een mooiprater.</p> <p>Myriam Ceriez woonde en werkte) twee jaar in Amsterdam. Jaren waarin ze hartgrondig de pest kreeg aan het wij van het Zuiden doen ons best en het wij van het Noorden zijn de besten. Pendelend tussen Amsterdam en Brussel moesten de verschillen haar wel opvallen. </p> <p>Zij was journaliste bij Nieuwsnet, het blad dat voor het ter ziele ging, beloofde Hollands Time-News- week-Express-Spiegel te worden. Zij was de huis-Belg van de redac tie. Zij leerde er Holland van bin- nenuit kennen, het imago en wat eronder schuilt en ging Vlaanderen met andere ogen bekijken. Daarover schreef ze in Knack, het Vlaamse magazine voor mensen die denken.</p> <p>Gebelgd in Arnsterdam is gebaseerd op die columns. Chagrijnig, venijnig, lief, charmant, de vinger op de wonde: de Hollandse natie in een Vlaamse spiegel.</p> <p> </p>
Prijs
€ 13,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Myriam Ceriez
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Snellezen

ISBN: 9789058710291


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 9,55
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 12,40
Sjamanen

ISBN: 9789020269987


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 24,49