> > > > > de-7-sleutels-tot-geluk

Deepak Chopra - De 7 Sleutels Tot Geluk

Het boek De 7 Sleutels Tot Geluk van de auteur Deepak Chopra is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "De 7 Sleutels Tot Geluk" is tweedehands te koop vanaf € 10,35 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 10,35 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021547749
   
Soort boek
Hardcover


Volgens Chopra is geluk het doel van ons leven. Veel mensen leven in de overtuiging dat geluk te maken heeft met succes, rijkdom, gezondheid of een goede relatie. Er is een enorme sociale druk om te geloven dat die verworvenheden hetzelfde zijn als geluk. Maar die veronderstelling is onjuist, het zijn bijproducten van geluk en er is geen oorzakelijk verband. Chopra geeft een aantal sleutels om ons te ondersteunen in het bereiken van ons levensgeluk en die gaan van een goed contact met ons eigen lichaam naar het besef dat de wereld zich niet buiten jou maar in jou afspeelt.<br />* De 7 belangrijkste elementen om tot een gelukkig leven te komen<br />* Bevat de belangrijkste thema's uit het werk van Deepak Chopra<br />* Een hebbeboekje, cadeau en inspiratiebron<br />* Zowel voor de beginnende Chopra-liefhebber als de routinier een onmisbaar werk
Prijs
€ 10,35
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021567037
   
Soort boek
Hardcover


De 7 sleutels tot geluk van Deepak Chopra is een overzichtelijk en helder boek over de zeven elementen waarmee een gelukkige en zinvolle manier van leven binnen handbereik komt. Volgens Chopra is geluk het doel van ons leven. Veel mensen leven in de overtuiging dat geluk te maken heeft met succes, rijkdom, gezondheid of een goede relatie. Er is een enorme sociale druk om te geloven dat die verworvenheden hetzelfde zijn als geluk. Maar die veronderstelling is onjuist, het zijn bijproducten van geluk en er is geen oorzakelijk verband. Chopra geeft een aantal sleutels om ons te ondersteunen in het bereiken van ons levensgeluk en die gaan van een goed contact met ons eigen lichaam naar het besef dat de wereld zich niet buiten jou maar in jou afspeelt.
Prijs
€ 17,75
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Deepak Chopra
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Quantumgenezing

ISBN: 9789063253950


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (7)
vanaf € 12,25
Abundance

ISBN: 9780593233818


Bekijk boek

Nieuw (6)
vanaf € 10,95
Tweedehands (0)
Leven In Liefde

ISBN: 9789021582436


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 25,00
Tweedehands (4)
vanaf € 12,61